Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3671 miejsce

Wielki powrót zespołu Sixteen!

Znany z wielkich sukcesów zespół powraca po długiej nieobecności. Z nowa wokalistką i nową piosenką wraca na listy przebojów.

W ostatnich dniach do rozgłośni radiowych trafił nowy singiel zespołu Sixteen pt: "2 Światy", który został niezwykle ciepło przyjęty. Miejsce poprzedniej wokalistki, Renaty Dąbkowskiej, zajęła dwudziestodwuletnia Magdalena Borowiecka, która jak na swój młody wiek, ma ogromny bagaż doświadczeń.

Magdalena od najmłodszych lat uczęszczała do Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Szczecinie, którą ukończyła w klasie skrzypiec. Brała udział w wielu projektach muzycznych takich jak operetka "Jaś i Małgosia" w Operze na Zamku w Szczecinie, musicalu "Rent" czy warsztatach jazzowych. W 2007 roku wraz z zespołem 9PM dostała się do finału Festiwalu "Gramy2007", gdzie zdobyła wyróżnienie. Od września 2010 jest studentką Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni.
Magdalena brała również udział w programie The Voice of Poland.

Obecnie Magda współpracuje z grupą Sixteen. Muzycy przygotowują nową płytę, której premiera przewidziana jest na wiosnę 2013r. Utwór "2 Światy" to singiel promujący wydawnictwo. Autorami utworu są: Grzegorz Kloc (muzyka) i Olga Pruszkowska-Kloc (tekst). Duet odpowiedzialny za takie hity jak "Spadające myśli", "Lawa", za które zespół otrzymał wiele nagród m.in. Złotą Płytę, PlayBox za najlepszy debiut radiowy w 1997 roku, nominację do Fryderyka w kategorii "Fonograficzny debiut roku" oraz nagrodę czasopisma "Machina" za debiut roku.O tym czy grupa powróci w wielkim stylu przekonamy się już wiosną 2013 r.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.