Facebook Google+ Twitter

Wielki rolniczy piknik – V Targi Techniki Rolnej

Kilkaset osób bawiło się na pikniku rolniczym w Kutnie. Można było obejrzeć nowości rolnicze i zrobić zakupy na kiermaszu roślin. Główną gwiazdą imprezy był Grzegorz Stasiak - znany ze stacji TVN.

V Targi Techniki Rolnej / Fot. Piotr PanfilW niedzielę odbyły się Targi Techniki Rolnej na terenie Firmy „Agroma” w Kutnie. Targi te prezentowały nowości na rynku. Można było też podzielić się doświadczeniami na temat rolnictwa. Na pikniku prezentowały się firmy nie tylko z terenu Kutna. Można było zapoznać się z ofertą np. firmy „Kongskilde”, „Dębica”. Była też możliwość zakupienia sprzętu po tańszej cenie, a także różnorodnych kwiatów, drzewek na kiermaszu ogrodniczym.

Najważniejsza była swojska, rodzinna atmosfera, jaka panowała na całym terenie imprezy.

- Osobiście nie posiadam żadnego gospodarstwa, ale zawsze warto się czegoś nowego dowiedzieć, popatrzeć na różnego rodzaju maszyny i ich ceny - mówi mieszkaniec Kutna V Targi Techniki Rolnej / Fot. Piotr Panfil

V Targi Techiniki Rolnej / Fot. Piotr Panfil Na pikniku bawiło się kilkaset osób zainteresowanych nowościami, kupnem maszyn, a także występem najsłynniejszego instruktora jazdy – Grzegorza Stasiaka. Zabawiał on przybyłą publikę poprzez doskonałe skecze. Nie zabrakło też opowieści z planu filmowego „Święta wojna” czy też z programu emitowanego przez TVN „nauka jazdy”.

Targi Techniki Rolnej organizuje co roku coraz więcej nowych firm i cieszą się one coraz większą popularnością
V Targi Techiniki Rolnej / Fot. Piotr Panfil

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.