Facebook Google+ Twitter

Wielki szwindel ze szczepionkami?

Niemiecki socjaldemokrata Wolfgang Wodarg w petycji, którą podpisało kilkunastu europejskich parlamentarzystów, ostrzegał, że w sprawie świńskiej grypy rozbrzmiał "fałszywy alarm". Podkomisja zdrowia Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy zajmie się w najbliższym czasie problemem, aby odpowiedzieć na pytanie, czy przemysł farmaceutyczny, dla osiągnięcia zysków, wyolbrzymił sprawę grypy A/H1N1.

http://www.tvn24.pl/-1,1639884,0,1,wielki-szwindel-ze-szczepionkami,wiadomosc.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Powtórzę tylko, co już zawarłem wczesniej w jednym z komentarzy:
Ciekawa mogłaby by statystyka umieralności w innych - niepandemicznych okresach. We Włoszech i we Francji tylko ok. 5% populacji się zaszczepiło. Pozostają więc do wyjaśnienia ogromne kwoty wydane na szczepionki oraz problem ze pozostającymi szczepionkami. Dobrze byłoby sobie również przypomniec ewidentne naciski i histerię niektórych mediów i konkretnych dziennikarzy. Również RPO. Postawa Pani Min. Zdrowia w tym konkretnym przypadku wydaje się bardzo racjonalna i rozsądna

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ta sprawa od dawna miała dziwny "zapach" aż strach pomyśleć co jeszcze nam koncerny "zafundują" w przyszłości by na naszym strach "zbić fortuny" trzeba zdecydowanie zaostrzyć kontrolę nad mediami w tej kwestii , gdyż poniekąd jest to też wina mediów w skalowaniu "STRACHU" podawanie tego typu informacji jest wyjątkowo szkodliwe dla całej ludzkości i może mieć bardzo powazne "skutki uboczne".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.