Facebook Google+ Twitter

Wielki zderzacz andronów. Duby smoleńskie

Konrad Piasecki zaprosił do "Rozmowy bardzo politycznej" w TVN24 Beatę Gosiewską - wdowę po Przemysławie Gosiewskim. Z zasady wykluczam komentowanie wypowiedzi bliskich ofiar tej katastrofy. Zasada pozostaje aktualną, lecz do tej rozmowy się odniosę.

Beata Gosiewska ma status osoby publicznej, jest politykiem, posłem wybranym do parlamentu z list PiS, jest członkiem Zespołu Parlamentarnego Antoniego Macierewicza.

Oczywiście rozmowa o tragedii smoleńskiej miała cechy dyskusji o wydarzeniu oraz wspomnienia osobistej straty. Ogólny "wydźwięk" jest nieosobisty. Pani Gosiewska większy nacisk kładzie na podane jej informacje "prawdziwych ekspertów" i tezę o "niewiadomych intencjach tych, którzy mataczą". Kwestionuje wszelkie ustalenia na zasadzie - "a kto to stwierdził? Rosjanie? Nasi? A którzy nasi? Nie pisałbym o tym, gdyby pytania Pani Gosiewskiej nie były kończone rezolutnym pytajnikiem "Tak?"
A kto znalazł ciało męża w tym miejscu? Tak? A dlaczego oddano mi ubranie dane do trumny? Tak?

Z ubraniem Rosjanie rzeczywiście przegięli... Zapewne jakiś technokrata uznał, że brak "substancji" do ubrania wyklucza ubranie. Osobiście przeżyłem traumę katastrofy smoleńskiej. Spuchniętym łbem wchłaniam wszystkie doniesienia na ten temat. Cierpiąc z żalu i bólu (również) głowy ponawiam swoje sylwestrowe życzenia. Do siego roku niesmoleńskiego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

konio
  • konio
  • 20.01.2012 10:34

żenujący spektakl.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie trawię tej osoby. Jak ją widzę, łapię w panice pilota od tiwi.

Fajny tekst, a najbardziej mi się podoba " brak substancji do ubrania" :)

Jedno muszę sprostować, tak? Ta osoba jest senatorem, nie posłem. To chyba jeszcze gorzej, bo Senat to Izba Wyższa...tak?
pozdrowienia, Arku i piąteczka

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 20.01.2012 08:33

Gosiewska no. 1 gości co tydzień w programie "Babiniec" w TVN24. Polecam obejrzenie z czystej ciekawości żeby zobaczyć, w jaki sposób wypowiada się polityk. A jak nie wie, co powiedzieć to przechyla głową i pokazuje, że jest bardzo zmartwiona pytaniem :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.