Facebook Google+ Twitter

Wielkie emocje w radomskiej A klasie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-08-28 11:35

Już dziś zostaną rozegrane niezwykle ciekawe pojedynki w drugiej grupie radomskiej A klasy w ramach 4. kolejki. Najwięcej emocji dostarczą zapewne piłkarze w Nowym Mieście, oraz Mogielnicy. Będzie się działo!

W Nowym Mieście miejscowa Pilica podejmie Centrum Radom. Obydwie ekipy w obecnym sezonie nie przegrały jeszcze żadnego meczu, a to mówi samo za siebie. Możemy spodziewać się niesamowitego widowiska. Co ciekawe Centrum dwukrotnie wygrywało boje w Pucharze Polski na szczeblu okręgu radomskiego. Z kolei Pilica skupia się tylko i wyłącznie na lidze. Mimo wszystko trudno wskazać faworyta do zwycięstwa w dzisiejszym pojedynku.

- Myślę, że atut własnego boiska i obecność naszych kibiców może mieć ogromny wpływ na przebieg tego meczu. Ponadto szeroka i wyrównana kadra, jaką obecnie posiadamy pozwala na roszady i zmiany, które podnoszą poziom zespołu a przede wszystkim zawodnicy wchodzący dają nową jakość gry
- mówi przed meczem z Centrum Radom trener Pilicy, Łukasz Wiśnik. - Ten mecz z pewnością będzie emocjonujący. Widać, że zespół Centrum bardzo poważnie podszedł do tegorocznych rozgrywek. Podkreślam jednak, że moja ekipa podchodzi do tego meczu bardzo spokojnie - dodaje szkoleniowiec.

Bardzo ciekawie zapowiada się także konfrontacja w Mogielnicy, gdzie miejscowa Mogielanka zmierzy się z LKS-em Jedlińsk. To gospodarze będą zdecydowanym faworytem do zainkasowania kompletu punktów. Do tej pory w obecnym sezonie wygrali wszystkie swoje mecze. Wydaje się, że dziś kibice zgromadzeni na stadionie w Mogielnicy będą świadkami jednostronnego widowiska.

Należy jednak pamiętać, że w poprzednim sezonie ,to LKS w ostatecznym rozrachunku okazał się lepszy od Mogielanki i wystąpił nawet w barażach o ligę okręgową. Dziś to jest jednak już jest inny zespół, poważnie osłabiony. Przecież odszedł niezawodny napastnik, Tomasz Janiszewski. Choć w składzie ekipy z Jedlińska pojawiają się młodzi futboliści, to zespół ten ma na swoim koncie już dwa zwycięstwa. Mimo wszystko z pewnością w Mogielnicy tanio skóry nie sprzeda.

[/a]http://www.futbolradom.pl;Źródło[/a]:inf.własna
Autor: Marcin Kaźmierski
(Marcin Kaźmierski)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.