Facebook Google+ Twitter

Wielkie odliczanie do mistrzostw świata w hokeju na lodzie

Mistrzostwa świata w hokeju na lodzie I dywizji grupy B rozpoczną się 15 kwietnia 2012 roku w Krynicy-Zdrój. Na oficjalnej stronie mistrzostw uruchomiono już zegar, odliczający czas do tego wydarzenia.

Mistrzostwa świata w hokeju na lodzie I dywizji grupy B, rozpoczną się 15 kwietnia 2012 roku w Krynicy-Zdrój koło Nowego Sącza. Na oficjalnej stronie mistrzostw znajduje się zegar odliczający czas do rozpoczęcia tej prestiżowej imprezy, która odbędzie się w [bHhali Lodowej krynickiego MOSiR-u[/b].

Przypomnijmy, iż 12 stycznia br. w Urzędzie Miasta Krynicy-Zdrój, na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, burmistrz dr Dariusz Reśko i sekretarz generalny Polskiego Związku Hokeja na Lodzie Marek Bykowski, podpisali umowę na organizację MŚ Dywizji IB. Wtedy to burmistrz Reśko podkreślił, iż "nie dopuszcza innego scenariusza, niż zwycięstwo biało-czerwonych w turnieju i liczy, że od Krynicy zacznie się marsz w górę polskich hokeistów, którzy w niedalekiej przyszłości znów zagrają na MŚ w gronie najlepszych szesnastu drużyn świata". Podczas konferencji, sekretarz generalny PZHL Marek Bykowski - pogratulował całej społeczności Krynicy zostania gospodarzem hokejowych MŚ. Jest przekonany, że podobnie jak półtora roku wcześniej na MŚ do lat 18, turniej będzie stał na wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym. Przypomniał także, że wszystkie mecze "biało-czerwonych" transmitować będzie TVP Sport.

"To wielkie święto polskiego hokeja i dużej rzeszy kibiców tej dyscypliny" - mówi Bogdan Węgrzynek, koordynator Menu Grup, partner organizacyjny mistrzostw. “W Krynicy-Zdrój, oprócz naszej narodowej reprezentacji, pojawią się ekipy z Litwy, Holandii, Rumuni, Korei Południowej i Australii. Tylko najlepszy zespół awansuje do Dywizji I A, dlatego zapraszamy wszystkich do kibicowania naszej reprezentacji. Do Krynicy-Zdrój, miasta znanego z wypoczynku, wspaniałych gór, odnowy biologicznej, a także z krynickiego forum, przybędzie też wielu dziennikarzy z całego świata. Na oficjalnej stronie mistrzostw ruszyła internetowa sprzedaż biletów. Wnioski akredytacyjne mogą także składać wolontariusze, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzin wspomnianej witryny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

kibic hokeja i wolontariusz
  • kibic hokeja i wolontariusz
  • 24.08.2012 20:22

Pewnie komentarz wpisał ten Wikar ha ha ha z aktualności po Mistrzostwach Świata - proszę zobaczyć - panie prawdziwy głos na oficjalną stronę Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie www.mistrzostwaswiatakrynica.pl a dowie się Pan o MENU. Zresztą ciekawi mnie skąd Pan wie kto miał umowę a kto nie. Dla mnie oficjalna strona jest bardziej wiarygodna niż jakiś prawdziwy głos ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
PRAWDZIWY GŁOS
  • PRAWDZIWY GŁOS
  • 23.08.2012 20:57

Przecież MENU GROUP nie miało żadnej umowy na Mistrzostwach Świata. Dlaczego się Pan podszywa i redaguje stare artykuły ?? Dla mnie jest Pan już NIEWIARYGODNY. Swoją drogą pisać o samym sobie... Żałosne

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.