Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12038 miejsce

Wielkie Otwarcie Fabryki Tańca w Łodzi!

W weekend zaraz po majówce mamy ogromny zaszczyt i przyjemność zaprosić wszystkich miłośników tańca i fitnessu na Wielkie Otwarcie Fabryki Tańca!

. / Fot. mat. promocyjneW sobotę 7-go maja o godzinie 11:00 odbędzie się oficjalne, tradycyjne przecięcie czerwonej wstęgi, a w ramach otwarcia odbędą się darmowe lekcje pokazowe podczas, których będzie można sprawdzić ofertę zajęć Fabryki Tańca, porozmawiać z instruktorami, a także zobaczyć tancerzy w akcji podczas specjalnie przygotowanych pokazów.

Jakie zajęcia są proponowane? Grafik darmowych zajęć już widnieje poniżej. Na zajęcia wystarczy się zapisać. Będzie możliwość skorzystania z zajęć streetowych, jazzowych, dance & fitness, a także z zajęć na trampolinach. Na najmłodszych czekają zajęcia baletowe, hip hopowe, ogólnorozwojowe, malowanie buziek czy kolorowe balony.
Grafik bezpłatnych zajęć / Fot. mat. promocyjne
Wśród instruktorów znajdą się takie postacie jak: Kosma Wysokiński, finalista ostatniej edycji programu "Mam Talent" stacji TVN, który poprowadzi zajęcia Popping'u, Kasia Kamińska - licencjonowana instruktorka Zumba Fitness, Angela Świątek, z którą będzie można skakać na trampolinach, Paulina Myga, która prócz trampolin będzie pomagać Zumbować i rzeźbić sylwetkę, Przemek Sobczak, który będzie królował na parkiecie w klimatach Streetowych, Adam Hefo Stefański - jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich tancerzy Break Dance, Ola Wartałowicz i Paulina Przestrzelska (finalistka 6 edycji programu "You Can Dance"), które pokażą jak tańczyć hip-hop, Angelika Orzechowska, która specjalizuje się w stylach kobiecych takich jak np. Burleska, Grażyna "Gaja" Żurawska w Fabryce Tańca wprowadzi widzów w magiczny świat Tańca Brzucha.

Podczas weekendowych Dni Otwartych nie zabraknie także loterii z nagrodami! Każdy z uczestników naszego otwarcia będzie mógł wygrać gadżety Fabryki Tańca, nagrody ufundowane przez Oriflame, a także wiele innych niespodzianek!

Fabryka Tańca - Łódź
ul. Dowborczyków 17/19, 90-019 Łódź

Więcej na: wydarzenie na facebooku

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.