Facebook Google+ Twitter

Wielkie otwarcie sztucznego lodowiska w Kutnie

Na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie dobiegła końca budowa sezonowego lodowiska. Otwarcie nastąpiło w środę, uroczyście otwierał prezydent Kutna - Zbigniew Burzyński. Nie zabrakło również księdza, który poświęcił lodowisko.

Budowa lodowiska przed tygodniem / Fot. Piotr Panfil Sztuczne lodowisko o wymiarach 20 na 40 metrów tworzyły dwie firmy. Pierwsza wykonała sztuczne lodowisko wraz z ogrodzeniem. Kolejna zaś weszła do akcji w ubiegły poniedziałek, by założyć zadaszenie oraz wyłożyć lód na powierzchnię specjalnej maty. Grubość lodu wynosi 7 - 8 centymetrów.

Wstęgę przecięli: dyrektor MOSiR - Paweł Ślęzak, Paweł Zieliński - dyrektor warszawskiej firmy, która wybudowała ten obiekt oraz prezydent Kutna - Zbigniew Burzyński. Początek imprezy uświetnili medaliści mistrzostw Polski juniorów i młodzików w łyżwiarstwie figurowym z Łodzi.

Za godzinę ślizgania zapłacimy tylko 4 złote - bilet normalny. Natomiast bilet ulgowy kosztuje 2 złote.
Lodowisko, już na wykończeniu... dzień, przed ceremonią otwarcia. / Fot. Piotr PanfilLodowisko czynne będzie w godzinach od 8 - 14 i 15 - 21. Wejście na lód odbywać będzie się o pełnych godzinach.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Kutna już w najbliższy wtorek, bowiem od godziny 15 do 21 będzie można za całkowitą "darmochę" poślizgać się po tafli. Wszystko to dla końcowego sprawdzenia trwałości lodu.

Przeczytaj także:
Trwa budowa lodowiska na terenie kutnowskiego MOSiR-u

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.