Facebook Google+ Twitter

Wielkie piłkarskie święto w Świniarsku !

Reprezentacja Polski zawita do gminy Chełmiec na Piłkarski Piknik Rodzinny , to nie bajka przekonamy się o tym już 9 lipca.

 / Fot. orlik polskaPiłkarski Piknik Rodzinny z Reprezentantami Polski na czele z Piotrem Reissem , Radosławem Majdanem , Maciejem Żurawskim , Piotrem Świerczewskim czy Tomaszem Kłosem , odbędzie się 9 lipca w Gminie Chełmiec. Piłkarskie święto rozpocznie się Turniejami piłkarskimi w dwóch kategoriach , Firm o Puchar Posła Jana Dudy oraz Open o Puchar Senatora Stanisława Koguta , już o godz 8 rano. Piknik Rodzinny rozpocznie się o godz 13, nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych ,dmuchańce , plac zabaw , konkursy , gry i zabawy do tego muzyka na żywo oraz liczne pokazy.

Reprezentanci Polski przeprowadzą zajęcia z dziećmi , poprowadzą konkursy oraz odpowiedzą na pytania.

Podczas pikniku wygrać można będzie wspaniałe i cenne nagrody w loterii fantowej .

Gramy i bawimy się wspólnie dla dzieci z domów dziecka , a konkretnie wspomagamy akcję ich letniego wypoczynku , zapoczątkowaną wspólnie przez Fundację Orlik Polska , TVP oraz Reprezentantów Polski podczas Turnieju Królowie Dzieciom 6 stycznia bieżącego roku w Piwnicznej i Gołdapi.

Największe atrakcje czekają nas około godz 17 , kiedy to w meczu pokazowym zmierzą się dwie Reprezentacje , Polski i Reprezentacja Śląska. Będzie się działo !
www.orlikpolska.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.