Facebook Google+ Twitter

Wielkie plany byłego klubu Lewandowskiego

Wkrótce na terenach należących do Klubu Sportowego Delta Warszawa powstanie obiekt sportowy z prawdziwego zdarzenia. Pierwsze opublikowane informacje robią wrażenie.

Projekt nowego obiektu sportowego Klubu Sportowego Delta Warszawa / Fot. Klub Sportowy Delta WarszawaKlub Sportowy Delta Warszawa mieści się na warszawskim Mokotowie w niesamowitej malowniczej okolicy Jeziorka Czerniakowskiego. Ostatnie dziesięciolecie to bardzo szybki rozwój organizacji, zarówno rozwój sportowy jak i rozwój infrastruktury klubowej. Delta jest jednym z najprężniej działających klubów sportowych w Warszawie, który w swoich szeregach ma obecnie ponad 300 chłopców. Dodatkowo Delta organizuje szereg turniejów na szczeblu warszawskim jak i ogólnopolskim, akcje dla dzieci czy zawody zaliczane do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Równocześnie z rozwojem sportowym, władzom klubu zależy na zaoferowaniu swoim podopiecznym jak najlepszej bazy sportowej. Dzięki temu powstał projekt rewitalizacji obecnego obiektu klubowego.

W planach widnieje imponujący, nowoczesny na miarę Europy obiekt sportowy. Boiska do piłki nożnej, korty tenisowe czy nowoczesny budynek klubowy to elementy nowej wizji Delty na Sadybie. Obecne obiekty klubowe zostaną rozebrane, a w nowym budynku znajdą się m.in. szatnie, siłownia, sklepik klubowy i kawiarenka. Na głównym boisku pozostanie naturalna trawa, zaś boczne zostaną pokryte trawą syntetyczną. Ma to na celu umożliwienie trenowania młodzieży przez cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne. Kiedy będziemy mogli zobaczyć to wszytko na własne oczy? Najprawdopodobniej cała inwestycja zajmie około dwóch lat.

Obecnie projekt jest sprawdzany oraz konsultowany pod względem dostosowania do warunków środowiska. Delta aby należycie wkomponować obiekt sportowy w zieloną okolicę, planuje liczne dosadzenia drzew. Dodatkowo sam obiekt będzie sprzyjał ekologii oraz będzie wykorzystywał odnawialne źródła energii. Klub w planach tak dostosowuje obiekt, aby mimo modernizacji pozostał kameralnym ośrodkiem w pięknej okolicy.

Bardzo ważna dla rozwoju Warszawy i jej mieszkańców jest rewitalizacja klubów sportowych. Młodzież wreszcie będzie mogła trenować w warunkach na europejskim poziomie. Kto wie, może już niedługo K.S. Delta Warszawa wychowa nam kolejnego Roberta Lewandowskiego, który swoją zawodową karierę rozpoczynał właśnie w barwach tego klubu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.