Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22880 miejsce

Wielkie pożegnanie Artura Siódmiaka w ERGO ARENIE już 15 grudnia

Współautorzy: Magdalena Wróbel

Już 15 grudnia w Gdańsko-Sopockiej ERGO ARENIE odbędzie się gala piłki ręcznej PGNiG Super Mecz Polska vs Reszta Świata. W trakcie imprezy znakomici polscy sportowcy pożegnają Artura Siódmiaka, który kończy karierę.

- Ten pomysł zrodził się ponad rok temu, ale do tej pory nie było wolnych terminów, aby taką imprezę zorganizować w Artur Siódmiak / Fot. materiały organizatorarodzinnym Gdańsku. Dopiero teraz nadarzyła się okazja, aby razem z "Orłami Wenty" w jednym czasie i miejscu spotkało się wielu innych znakomitych polskich sportowców. Mam nadzieję, że wspólnie z kibicami wszyscy będziemy się świetnie bawić– tak o pomyśle wspólnego pożegnania powiedział Artur Siódmiak, na konferencji medialnej promującej to wydarzenie 4 grudnia w Hotelu Mera&Spa w Sopocie.
Swoją obecność na gali zapowiedzieli znakomici polscy sportowcy. Swój udział w imprezie potwierdzili Dariusz Michalczewski, Robert Korzeniowski, Piotr Gruszka, Adam Korol, Tomasz Majewski, Iwona Guzowska, Piotr Małachowski, Mariusz Czerkawski, Anita Włodarczyk, Grzegorz Kacała, Michał Probierz, Leszek Blanik, Radosław Majdan i Piotr Świerczewski.
Artur Siódmiak / Fot. materiały organizatora-"Orły Wenty", z którymi świętowałem największe sukcesy, powinny stawić się niemalże w komplecie. Razem przeżywaliśmy piękne, ale jak to w sporcie bywa, także trudne chwile i cieszę się, że ponownie zagramy w jednym zespole. Wspólnie z Bogdanem Wentą poprowadzi nas trener Daniel Waszkiewicz, natomiast po drugiej stronie boiska zobaczymy m.in. Ivana Cupicia, Julena Aguinagalde, Urosa Zormana, Venio Loserta i Manuela Strleka. Na ławce trenerskiej zasiądą szkoleniowiec reprezentacji Hiszpanii Manolo Cadenas i mój były klubowy trener Szwed Patrik Liljestrand- wyliczył sportowiec.

Organizatorzy chcą, aby to wydarzenie stało się świętem sportu i czasem rozrywki dla całych rodzin. Dlatego też przewidziano wiele atrakcji: o 15 zaplanowano derbowy mecz I ligi pomiędzy Wybrzeżem Gdańsk i Spójnią Kar-Do Gdynia, dwie godziny później zaplanowano konfrontację VIP-ów. Przygotowana zostanie Strefa Kibica. Będą też zbierać pieniądze na rzecz Fundacji "Żyć z POMPĄ".
Nad działaniami PR czuwają agencje promotorskie Menu Group i Exodus Group. Dyrektor Bogdan Węgrzynek powiedział:Bogdan Węgrzynek / Fot. materiały organizatora
- Nie zabraknie atrakcji, konkursów i wielu niespodzianek. Na arenie ustawiona zostanie specjalna strefa kibica PGNiG z boiskiem mobilnym, gdzie trwać będą animacje i zabawy dla dzieci. Zapraszamy na imprezę całe rodziny, a także grupy zorganizowane, trwa sprzedaż internetowa biletów, które są w bardzo przystępnej cenie. Dla potrzeb imprezy uruchomiliśmy specjalną stroną www.artursiodmiak.pl, a zespół muzyczny Rev Revange napisał utwór zadedykowany Arturowi “To nie koniec drogi”, który zagra na żywo przed meczem.

 / Fot. materiał promocyjnyNa konferencji prasowej pojawił się Dariusz Michalczewski, który nie ukrywał jak bardzo się cieszy, że weźmie udział w tym wydarzeniu.
Głos zabrał także Pan Andrzej Trojanowski- Dyrektor Biura Prezydenta ds. Sportu, który wyraził wielką satysfakcję, iż wielka gala piłki ręcznej odbędzie sie właśnie w Gdańsku. Miasto bardzo mocno zaangażowało sie we współorganizację i promocję tego przedsięwzięcia, w całym mieście widoczne są plakaty, standy i banery reklamowe.

Artur Siódmiak- polski piłkarz ręczny, obrotowy Reprezentacji Polski, srebrny medalista Mistrzostw Świata 2007, brązowy medalista Mistrzostw Świata 2009. Występował w czołowych klubach w Szwajcarii, Francji i Niemczech.

 / Fot. materiały organizatora

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

http://artursiodmiak.pl/scenariusz_ramowy.pdf

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.