Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

33536 miejsce

Wielkie przytulanie w Warszawie

Już 9 maja, podczas Juwenaliów Warszawskich, ruszy ogólnopolska akcja przytulania, mająca na celu zbliżenie do siebie Polaków. Organizatorzy zbierają podpisy pod petycję i liczą, że nasi politycy ustanowią 24 czerwca "Polskim Dniem Przytulania".

http://www.warszawianin.pl/wydarzenia/1252-wielka-akcja-przytulania-w-warszawie

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Do MK D: Rozumiem, ale polityka tu nie ma nic do rzeczy. Jeśli uda się uzbierać te 100 tysięcy podpisów, to politycy nie będą mieli wyjścia – dzień ma być ustanowiony i już! Hehe, co do ciszy nocnej to nikt 24 czerwca nie będzie Panu jej zakłócał, no a już na pewno nie amatorzy przytulania. Skoro Pan sobie tego życzy, to oczywiście nie będę się do Pana zbliżał :) Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://www.dzienprzytulania.pl/index.aspx

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 28.05.2009 15:38

... a propozycję pana Zdzisława M.... rozważę, bo intencje ma szlachetne... zdecydowanie jednak - bez całowania:-))

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 28.05.2009 15:35

Napisałem komentarz w związku z tym artykułem a nie z innym. Dziwne że opiórkowani dziennikarze nie zauważają ogromu ironii i sarkazmu w świetnym może skąd inąd happeningu.
Nie dziwię się natomiast obserwując wasz zachwyt roznoszeniem zarazków i kataru, że aż akcją i niby tylko w ten sposób można lub trzeba niektórych Polaków zbliżyć i że trzeba w ogóle, bo "na codzień" nie potrafią :-))

Panie Dawidek, jako stroniący od ulicy demokrata - domator nie mam nic przeciwko by jako entuzjasta ulicznych przytulanek przytulał się Pan z kim chce i do kogo; jeśli pani Małgosia z panem lub kimkolwiek sympatyzuje - róbcie to sobie w jaki sposób chcecie i na jakiejkolwiek ulicy, nie zakłócając jednak miru domowego, ciszy nocnej oraz nie manewrując mnie w jakiś mroczny, sporny korytarż.
Na wszelki wypadek proszę się do mnie nie zbliżać, zwłaszcza z wystającą z pod piórek etykietą kogoś kto polityzuje lub lubi spory. Zbliżenia wybieram sobie sam. Na tym demokracja również polega.

Podobnie entuzjastycznie przyjmowano "Dzień dobrych wiadomości" serwując w pozostałe 364 dni czarny codzienny humor.
Szkoda, że nie dostrzegacie analogii...

Komentarz został ukrytyrozwiń

We wszystkich większych miastach są takie akcje. W Poznaniu raz chyba było na Półwiejskiej, raz na Starym Rynku. Też wolę się przytulić niż uczestniczyć w politycznych sporach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie no, czy zawsze w tym kraju wszystko musi być sprowadzone do polityki?? MK D, przecież to sympatyczna akcja o pozytywnym przekazie, a nie element kampanii wyborczej. Szczerze mówiąc to już mam trochę dosyć tego politykowania i wiecznych sporów. Ja tam wolę się przytulić..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pozytywnie=)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 25.05.2009 13:04

Studenci i normalni przytulą się i tak, jeśli zaznali tego jako dzieci, gdy przytulą ich w dzieciństwie i Matka i Ojciec... i nauczyciel.
Nie trzeba aż do tego Juwenaliów.
Politycy zastanowili by się lepiej - jak się nie opluwać "na co dzień", nie jak przytulać "od święta".... zawsze gdy mnie ktoś nieznajomy chciał przytulić - patrzyłem, czy to przypadkiem nie polityk, obojętnie jakiej maści.

..... patrzcie też i ... zostawcie portfele w domu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ni c nie słyszałam o tej akcji, a dziś juz 10 maja więc jest już po. Ciekawe jak się udało... przytulanie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widziałam taką akcję w łódzkiej Manufakturze w dniu 21 marca b.r. Ludzie raczej omijali szerokim łukiem grupę inicjatorów tego pomysłu. Myślę sobie, że umiejętność przytulania w swej istocie jest ważna, ale nabywamy ją w dzieciństwie. Potem już jest znacznie trudniej, a w wieku dorosłości to już zupełna klapa z tym przytulaniem. Nie będę ukrywać, że nie wierzę w powodzenie takich akcji, chyba że przydadzą się one studentom psychologii w ćwiczeniach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.