Facebook Google+ Twitter

Wielkie serce Stephana Antigui

Stephan Antigua jest zawodnikiem Skry Bełchatów. Podczas spotkania z chorymi dziećmi, siatkarz przekazał pełna torbę ze swoimi oryginalnymi koszulkami oraz dresami treningowymi, wszystkie z numerem 7. Dzieci były zachwycone.

Bartek / Fot. Fundacja HerosiSpotkanie miało miejsce w styczniu w łodzi Antigua. Wraz z resztą drużyny spotkał się wtedy z 16-letnim Bartkiem, który od trzech lat zmaga się z choroba onkologiczną. Chłopak w wyniku ciężkiej choroby, utracił kończyny, ale spotkanie z siatkarzami dało mu radość. Bartek mino kalectwa nie traci pogody ducha.

- Nie mogę na razie przyjechać do dzieci i młodzieży do szpitala, ale chciałbym jakoś im to wynagrodzić -powiedział Stephane, przekazując na ręce Anety Rostkowskiej, założycielki nowo powstającej Fundacji Herosi, torbę. W torbie jak się okazało były koszulki i dresy treningowe. Wszystkie oznaczone były numerem siedem i podpisane „France Volley – Ball”.

Chłopcy z Instytutu Matki i Dziecka nie mogli wyjść z podziwu dla tego wspaniałego gestu siatkarza. Młodzi również byli zdziwieni jak duże ubrania nosi Antigui. Tym rozmiarem jest XXXL. Mniejsze dzieci dostały oficjalne siatkarskie T-shirty od głównego sponsora reprezentacji Polski.

Tak wyposażeni młodzi fani byli kibicami podczas meczu siatkarskiego pomiędzy Skrą Bełchatów oraz Dynamem Moskwa. Mecz był niesamowity. Nieważny był właściwie wynik. Skra przegrała z Dynamem, ale przez te dwie godziny dzieci i młodzież zapomniały o bólu cierpieniu i chorobie. Zawodnicy po meczu przesłali do dzieci smsy z pozdrowieniami oraz podziękowaniami. To sprawiło kolejna miłą niespodziankę dzieciom.

Trochę o Stephenie

Stephane Antigua ma 33 lata, urodził się w Suresnes we Francji. Francuski siatkarz, grający na pozycji przyjmującego w polskim klubie Skra Bełchatów jest również kapitanem reprezentacji Francji. Od 2007 roku zawodnik Skry Bełchatów. Przejście Antigua było hitem transferowym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

witaj to kiedy sie poznamy i spotkamy odpisz sms jak się zdecydujesz pozdrawiam mariusz odpisz sms jak się zdecydujesz tel514016804,Kochać jedną tylko osobę!Uważać za nieszczęście przebywanie z dala od niej!Być gotowym wszystko przecierpieć, byleby tylko być blisko ukochanej.Starać się jej podobać!Jeżeli nie można być przy niej w rzeczywistości, to być przy niej przynajmniej myślą.Kochać wszystko, co ją otacza: przyjaciół, dom, ubrania i obrazy.Pragnąć, by ją chwalono, i nie znosić najmniejszej przygany.Wierzyć jej we wszystkim i pragnąć, aby wszyscy wierzyli.Pragnąć dla niej znosić niewygody i uważać takie cierpienia za słodkie.Często płakać: z dala od niej - z tęsknoty, przy niej - z radości.Zawsze tęsknić i zawsze pożądać.Służyć bezinteresownie, nie myśląc nawet o żadnej nagrodzie jestem romantykiem 38lat lubie gotowac bede grał filmie jako statysta jutro bedzie lepiej pozdrawiam szukam pani

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.