Facebook Google+ Twitter

Wielkie serce Stephana Antigui

Stephan Antigua jest zawodnikiem Skry Bełchatów. Podczas spotkania z chorymi dziećmi, siatkarz przekazał pełna torbę ze swoimi oryginalnymi koszulkami oraz dresami treningowymi, wszystkie z numerem 7. Dzieci były zachwycone.

Bartek / Fot. Fundacja HerosiSpotkanie miało miejsce w styczniu w łodzi Antigua. Wraz z resztą drużyny spotkał się wtedy z 16-letnim Bartkiem, który od trzech lat zmaga się z choroba onkologiczną. Chłopak w wyniku ciężkiej choroby, utracił kończyny, ale spotkanie z siatkarzami dało mu radość. Bartek mino kalectwa nie traci pogody ducha.

- Nie mogę na razie przyjechać do dzieci i młodzieży do szpitala, ale chciałbym jakoś im to wynagrodzić -powiedział Stephane, przekazując na ręce Anety Rostkowskiej, założycielki nowo powstającej Fundacji Herosi, torbę. W torbie jak się okazało były koszulki i dresy treningowe. Wszystkie oznaczone były numerem siedem i podpisane „France Volley – Ball”.

Chłopcy z Instytutu Matki i Dziecka nie mogli wyjść z podziwu dla tego wspaniałego gestu siatkarza. Młodzi również byli zdziwieni jak duże ubrania nosi Antigui. Tym rozmiarem jest XXXL. Mniejsze dzieci dostały oficjalne siatkarskie T-shirty od głównego sponsora reprezentacji Polski.

Tak wyposażeni młodzi fani byli kibicami podczas meczu siatkarskiego pomiędzy Skrą Bełchatów oraz Dynamem Moskwa. Mecz był niesamowity. Nieważny był właściwie wynik. Skra przegrała z Dynamem, ale przez te dwie godziny dzieci i młodzież zapomniały o bólu cierpieniu i chorobie. Zawodnicy po meczu przesłali do dzieci smsy z pozdrowieniami oraz podziękowaniami. To sprawiło kolejna miłą niespodziankę dzieciom.

Trochę o Stephenie

Stephane Antigua ma 33 lata, urodził się w Suresnes we Francji. Francuski siatkarz, grający na pozycji przyjmującego w polskim klubie Skra Bełchatów jest również kapitanem reprezentacji Francji. Od 2007 roku zawodnik Skry Bełchatów. Przejście Antigua było hitem transferowym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

witaj to kiedy sie poznamy i spotkamy odpisz sms jak się zdecydujesz pozdrawiam mariusz odpisz sms jak się zdecydujesz tel514016804,Kochać jedną tylko osobę!Uważać za nieszczęście przebywanie z dala od niej!Być gotowym wszystko przecierpieć, byleby tylko być blisko ukochanej.Starać się jej podobać!Jeżeli nie można być przy niej w rzeczywistości, to być przy niej przynajmniej myślą.Kochać wszystko, co ją otacza: przyjaciół, dom, ubrania i obrazy.Pragnąć, by ją chwalono, i nie znosić najmniejszej przygany.Wierzyć jej we wszystkim i pragnąć, aby wszyscy wierzyli.Pragnąć dla niej znosić niewygody i uważać takie cierpienia za słodkie.Często płakać: z dala od niej - z tęsknoty, przy niej - z radości.Zawsze tęsknić i zawsze pożądać.Służyć bezinteresownie, nie myśląc nawet o żadnej nagrodzie jestem romantykiem 38lat lubie gotowac bede grał filmie jako statysta jutro bedzie lepiej pozdrawiam szukam pani

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.