Facebook Google+ Twitter

Wielkie świętowanie Dnia Dziecka w Warszawie

31 maja 2012 roku w Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD Helenów w Warszawie hucznie świętowano Dzień Dziecka. Na imprezie pojawiło się około 1000 gości.

Na scenie profesor Irena Lipowicz Rzecznik Praw Obywatelskich, Prezes Zarządu Głównego TPD Wiesław Kołak, aktor i dyrektor teatru "Kamienica" Emilian Kamiński oraz gospodarz spotkania dyrektor TPD Helenów Zbigniew Drzewiecki. / Fot. Jerzy JastrzębskiGospodarze zadbali, jak co roku, o właściwą oprawę artystyczną tego wielkiego przyjęcia. Rozpoczęło się, jak zazwyczaj bywa, od powitania gości i składania życzeń tak licznie zgromadzonym dzieciom. Dyrektor TPD Zbigniew Drzewiecki życzył wszystkim radości i uśmiechu. Znany aktor, dyrektor teatru „Kamienica” Emilian Kamiński, oprócz tradycyjnych życzeń, namawiał do aktywności w życiu kulturalnym - poprzez pracę w warsztatach i oglądanie sztuk teatralnych. Udział w życiu teatru jest doskonałą formą terapii. Młodzi goście otrzymali jeszcze życzenia od profesor Ireny Lipowicz Rzecznika Praw Obywatelskich i Prezesa Zarządu Głównego TPD Wiesława Kołaka. Za wyjątkowe zasługi, działanie w różnych formach dla dobra dzieci Emilian Kamiński i profesor Irena Lipowicz zostali uhonorowani odznaką TPD przez prezesa zarządu tej organizacji.

Tyle o części oficjalnej, miłej, sympatycznej, ale nie tak ekscytującej jak turniejRycerze prezentują przed setkami widzów swe umiejętności. / Fot. Jerzy Jastrzębski rycerski rozgrywany niedaleko na pobliskich błoniach. Dumni rycerze w kompletnych zbrojach, dosiadający wspaniałych narowistych koni w przepięknych uprzężach, to niecodzienny widok w naszych czasach. Prawdziwy pokaz umiejętności rycerskich oglądało kilkuset widzów. Obrazu dopełniały damy we wspaniałych średniowiecznych strojach i giermkowie usługujący rycerzom. Wokół wiosenne drzewa i zielona trawa sprawiała, że wszyscy przenieśli się w Przygotowanie do rzutu oszczepem. / Fot. Jerzy Jastrzębskiczas odległej epoki. Pokaz pełen emocji, trzymający w napięciu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.