Facebook Google+ Twitter

Wielkie świętowanie w E.Leclerc

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-11-04 09:34

Hipermarket na Ursynowie obchodzi osiemnaste urodziny

E.Leclerc istnieje na warszawskim Ursynowie już od 18 lat. Z okazji tej wyjątkowej rocznicy hipermarket zaplanował moc atrakcji dla swoich gości. Mega promocje, wielka loteria i ponad 700 nagród to plan E.Leclerc na uczczenie urodzin. Hipermarket zaprasza klientów do świętowania od 5 do 17 listopada.

Sklep na warszawskim Ursynowie już od 18 lat ma przyjemność gościć w swoich progach ludzi, którzy cenią dobrą jakość produktów i atrakcyjne ceny. Z okazji takiej rocznicy klientom lubiącym artykuły w promocyjnych cenach hipermarket zapewni mega obniżki, natomiast entuzjaści dreszczyku emocji będą mogli wziąć udział w Wielkej Loterii oferującej ponad 700 nagród do wygrania.
Droga do uczestnictwa w konkursie jest prosta – wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych i odebrać specjalny wydruk - przy zakupach za 200 złotych będą to dwa wydruki. Każdy z nich zeskanować można przy pomocy maszyny losującej,
a potem już tylko... czekać na wyniki!

E.Leclerc zdaje sobie sprawę, że klienci mają różne potrzeby, dlatego do wygrania będzie szeroki wachlarz produktów. Fanów nowych technologii ucieszy telewizor LG, tablet Modecom i konsole PS3, a posiadacze samochodów wzbogacić się będą mogli o GPS lub radio. Znajdzie się także coś dla lubiących porządek – odkurzacz marki Zelmer.
Oprócz nagród rzeczowych przewidziane są bony na 50, 100, 200, a nawet 500 złotych! Taka nagroda pozwoli klientowi na dokonanie wyboru i samodzielny zakup wymarzonego produktu.

E.Leclerc w Warszawie na Ursynowie obchodzi 18 urodziny. Z okazji tej rocznicy od 5 do 17 listopada klienci spodziewać się mogą atrakcyjnych promocji i nagród do wygrania w Wielkiej Loterii.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.