Facebook Google+ Twitter

Wielkie świętowanie w Legionowie

14 października w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek w Legionowie odbyło się święto szkoły.

Jest to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Raz do Uroczysty moment ślubowania / Fot. Jerzy Jastrzębskiroku społeczność szkolna spotyka się, aby podsumować dokonania i nagradzać najlepszych członków społeczności.

- Spotykamy się dzisiaj, aby podsumować nasze osiągnięcia - mówiła dyrektor szkoły Ewa Zielińska-Jemioło. - Rok ten obfitował w wiele ważnych dla nas wydarzeń. Pragnę podziękować wszystkim, którzy w sposób szczególny wpływali na życie naszej szkoły, przyczyniali się do jej sukcesów i osiągnięć. Uroczysty moment pasowania przedszkolaków przez dyrektora szkoły Ewę Zielinską-Jemioło. / Fot. Jerzy JastrzębskiJest to jedyna okazja, aby wyrazić radość z tego, że tak wiele udało się. Życzę uczniom wspaniałych ocen, rodzicom dumy z osiągnięć ich dzieci, a nauczycielom najlepszych warunków do pracy dydaktyczno-wychowawczej. Wszystkim wyróżnionym gratuluję - dodała pani dyrektor.

Święto szkoły obfitowało w wiele emocjonujących wydarzeń. Jak co roku, nowo przybyli uczniowie i przedszkolacy złożyli uroczyste ślubowanie. Z tej też okazji otrzymali dyplomy i pamiątki.

Starsi uczniowie zaprezentowali program artystyczny dedykowany nauczycielom. Tańce, piosenki oraz etiuda teatralna poruszyły serca zebranych. Występujący zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Pasowanie na ucznia / Fot. Jerzy Jastrzębski Nagrody dyrektora szkoły otrzymało 10 nauczycieli, a 7
nagrody starosty powiatu legionowskiego. Nagrody również otrzymał dział administracji i obsługi szkoły. Wśród nagrodzonych nie zabrakło uczniów i rodziców.

Rada pedagogiczna szkoły uhonorowała odznaką "Przyjaciel naszej szkoły" Marka Kraussa, znanego malarza sztuki naiwnej i wolontariusza szkoły.

Czytaj więcej -->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.