Facebook Google+ Twitter

Wielkie Świętowanie - XXXV Dni Legionowa

W dniu 1 czerwca 2014 w budynku legionowskiej Areny oraz na terenach ją otaczających odbyły się główne imprezy związane z uroczystymi obchodami 35 Dni Legionowa. Super pogoda sprzyjała organizatorom jak i odwiedzającym.

 / Fot. MOK Legionowo Już od rana zapełniały się stoiska promocyjne instytucji , organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu Legionowskiego i miasta Legionowa. Stoisko Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych wyróżniało się swoją kolorystyką . Obrazy na płótnie , prace z prasowanej słomy, rzeźby zachęciły do odwiedzenia stoiska setek zainteresowanych. Na głównej scenie odbyły się występy uczniów Placówki. Dla legionowskiej publiczności zaśpiewali Tomasz Idziak -Szkodziński i Adrian Szczepański, a po nich wystąpiła grupa taneczna.
- Dni Legionowa to dla nas doskonała okazja do prezentowania dokonań naszej Placówki, szkoły , przedszkola- cieszyła się dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych Ewa Lewicka- mamy swoje stoisko również w strefie  / Fot. Jerzy Jastrzębskiprzedszkolaka i tam pokazujemy społeczności lokalnej nasze osiągnięcia . Na stoisku szkoły ukazujemy kolorowy fragment szkolnej rzeczywistości, a na scenie podsumowujemy nasze dokonania taneczno- muzyczne. Jesteśmy zawsze otwarci na współpracę. Podkreślamy naszą obecność w środowisku i chęć działania dla niego. Przybliżamy naszych uczniów i wychowanków ludziom, pośród których żyją.- zaznaczyła.
 / Fot. Jerzy Jastrzębski Obok stanowisko fundacji „Promień Słońca”. Stoisko tętniło życiem. Przechodzący zapraszani byli przez członków fundacji do udziału w grze fantowej . Tutaj wszyscy byli wygranymi. A wśród nagród zestawy zabawek, słodyczy, piękne kwiaty. Przy okazji rozmowy o podopiecznych fundacji, celach działania, potrzebach oraz osiągnięciach.
Dni Legionowa to okazja do zaprezentowania się dla tych, którzy w natłoku codziennych obowiązków nie mają okazji zaistnieć  / Fot. Jerzy Jastrzębski w lokalnym środowisku. Coroczne spotkania dają mieszkańcom okazje nie tylko do poznania własnych firm, instytucji, ale i do doskonałej zabawy . Przedszkola przygotowały zabawy , animacje , spotkania z bajkowymi postaciami. Szkoły prezentowały swoje osiągnięcia, zarówno techniczne, chemiczne jak i muzyczne. Restauratorzy wabili odwiedzających smakołykami swoich kuchni. Scena główna przyciągała uwagę występami Legionowskich talentów i wielkich, / Fot. Jerzy Jastrzębski uznanych artystów. Na scenie w tym roku wystąpiły trzy gwiazdy: Honorata "Honey" Skarbek, Doda i Oceana. 35 Dni Legionowa należy uznać za udane i organizatorom życzyć następnych jeszcze lepszych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.