Facebook Google+ Twitter

Wielkie szukanie wielkanocnych słodkości w Starbucks®

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-02 12:56

W nadchodzące Święta Wielkanocne Starbucks® zaprasza na rodzinną wizytę, którą urozmaici miła zabawa – szukanie czekoladowych zajączków ukrytych przez baristów w kawiarniach.

W nadchodzące Święta Wielkanocne Starbucks® zaprasza na rodzinną wizytę, którą urozmaici miła zabawa – szukanie czekoladowych zajączków ukrytych przez baristów w kawiarniach. Przyjdź w świąteczną niedzielę i poniedziałek, aby przekonać się jak można się świetnie bawić się w kawiarniach Starbucks®*.

Wielkanocne zabawy
Zwyczaj szukania wielkanocnych słodkości narodził się w Niemczech, a przywędrował do Polski z krajów anglosaskich – Irlandii i Wielkiej Brytanii. Tam w Niedzielę Wielkanocną rodzice ukrywają czekoladowe jajka i zajączki. Jeszcze przed wspólnym świątecznym śniadaniem dzieci rozpoczynają poszukiwania, czyli Easter Egg Hunt. Łakocie mogą być schowane w różnych zakamarkach domu: za kanapą, w szufladzie, w szafie czy nawet w bucie. Często zabawa odbywa się też w ogrodzie lub w pobliskim parku. Wygrywa ten, kto zdoła uzbierać najwięcej smakołyków. Zabawę tę uwielbiają dzieci w całej Europie! Teraz można pobawić się we wspólne poszukiwanie wielkanocnych słodyczy w kawiarniach Starbucks®. W świąteczne dni: niedzielę i poniedziałek, na gości będą czekać czekoladowe jajeczka oraz zajączki ukryte w zakamarkach kawiarni: za kanapami, fotelami, pod stolikami i na półkach. Do zabawy zapraszane będą w pierwszej kolejności dzieci, ale udział w szukaniu wielkanocnych słodkości może wziąć każdy.

Rozsmakuj się w wiosennych produktach Starbucks®
Podczas poszukiwania czekoladowych słodkości w kawiarniach Starbucks® można delektować się wyjątkowymi produktami z wiosennej oferty. Smakiem zachwyci legendarne Caramel Macchiato z delikatną karmelową polewą. Słodkością przyciągnie Hazelnut Macchiato ozdobione sosem orzechowym. A ostatnia nowość w Starbucks®, Maple Macchiato z polewą klonową, poprawi nastrój o poranku. Oprócz nowości wśród napojów, Starbucks® wprowadził też nową sezonową kawę ziarnistą. Po raz pierwszy w Polsce pojawiła się kawa Starbucks Peru®. To zrównoważona kawa o średnim body, delikatnej kwasowości i łagodnym orzechowym smaku. Ziarna Starbucks Peru® można wybrać jako bazę Origin Espresso dla swojego ulubionego napoju – Latte, Cappuccino czy Americano. Kawa Starbucks Peru® sprzedawana jest też w ziarnach, a na życzenie może być zmielona przez baristów, którzy dostosowują grubość mielenia do sposobu parzenia tak, aby kawa zachowała jak najlepszy smak i aromat.

Odwiedź kawiarnię Starbucks® w czasie świąt Wielkanocnych, aby wspólnie z baristami szukać ukrytych czekoladowych jajeczek i rozkoszować się smakiem wiosennych kaw!

* Nie wszystkie kawiarnie Starbucks® będą czynne w święta Wielkanocne. Wejdź na stronę Facebook.com/starbuckspolska, aby sprawdzić, w którym lokalu można wziąć udział w zabawie.
(Katarzyna Tarmas)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.