Facebook Google+ Twitter

Wielkie wydarzenie ornitologiczno - ichtiologiczne

Dzisiejszej nocy miało miejsce wielkie i niezwykłe wydarzenie ornitologiczno - ichtiologiczne. Bociany przyniosły z RPA do gniazda w Przygodzicach złote rybki.

Każdy internauta może wypowiedzieć do monitora lub wyświetlacza telefonu komórkowego trzy życzenia, które zostaną spełnione przez złote rybki. Aby rybki mogły usłyszeć wypowiadane życzenia niezbędny jest komputer wyposażony w kartę muzyczną full duplex oraz podłączony do niej mikrofon lub telefon komórkowy z kolorowym wyświetlaczem i aktywną pakietową radiową transmisją danych. Żeby uniknąć duplikacji życzeń, wszystkie będą rejestrowane za pomocą specjalnej aplikacji.
Uprasza się internautów o zachowanie spokoju i szczególnej rozwagi przy wypowiadaniu życzeń, bo wszystkie one spełnią się w ciągu 24 godzin od ich wypowiedzenia.
Pierwszy pojaw złotych rybek / Fot. Andrzej Filipowicz
Pierwszy pojaw bociana
Przylot pierwszego bociana do obserwowanego przez użytkowników komputerów i telefonów komórkowych gniazda w Przygodzicach, zaobserwowała w dniu 28 marca o godz. 09:05:03 internautka Monika. Po przylocie do gniazda, jego gospodarz „Dziedzic”, przygotowywał zlokalizowany na kominie nieczynnej już kotłowni Urzędu Gminy w Przygodzicach bociani dom, na przylot swojej bocianiej żony - „Przygody”. Odpoczywając, prezentował internautom swoje wdzięki przed zainstalowaną nad gniazdem internetową kamerą.

Dzisiaj o godzinie 10:54:43 internautka "Strongbaby" zaobserwowała przylot "Przygody". W najbliższych planach jest instalacja w okolicach gniazda, sprowadzonej specjalnie na ten cel z Tajwanu przez serwis MagicCam na zlecenie UG Przygodzice, pierwszej w RP i UE i jednej z pierwszych w świecie kamer Progressive Scan CCD IP z zoom optycznym x 18, która generuje obraz jakości HDTV.

Życzenia można wypowiadać na stronie www.bociany.ec.pl lub korzystając z innych technologii przekazu ze strony www.bociany.ittv.pl oraz mobilnie przez wap.bocianyonline.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.