Facebook Google+ Twitter

Wielkomiejski wrażliwiec Solo w Natolińskim Ośrodku Kultury

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-06-11 14:46

23 czerwca o 19 zapraszamy do Natolińskiego Ośrodka Kultury (ul. Na Uboczu 3) na monodram Zbigniewa Kowalskiego pt. „Solo” wystawiany w ramach przeglądu „Małe Formy Trupy Czango na Ursynowie”.

Spektakl opowiada historię człowieka, amatora biegania, który wypadł nagle z kolein akceptowalnego społecznie życia i nie potrafi wrócić do normalności. Uwaga! Historia opowiadana w pełnym biegu!

WSTĘP WOLNY za rezerwacją pod numerem telefonu: 782531394.

Trailer: www.vimeo.com/5846696

Opis spektaklu:


Pod wieczór, pierwszego dnia wiosny 2005 roku, na warszawskim Ursynowie,
pewien człowiek, miłośnik biegów masowych o pseudonimie Książę,
przerwał nagle sprzątanie mieszkania, pozostawił włączony odkurzacz i udał się na spacer (przebieżkę), podczas którego wdrapał się na olbrzymi słup wysokiego napięcia i przemówił pełnym Głosem.


Wokół tego niepozornego epizodu toczy się historia Solo - autorskiego monodramu Zbigniewa Kowalskiego. Bohaterem Solo jest wielkomiejski wrażliwiec, amator biegania, pracownik piekarni, nieistotny jako numer PESEL i istotny jako człowiek, mieszkaniec Ursynowa nazywany Księciem, który zamiast mierzyć się ze światem próbuje obnażać jego sprzeczności. Wypada z kolein akceptowalnego społecznie życia i nie potrafi załapać się na oferty przywrócenia go do „normalności”.

Szczerze dąży jedynie do enigmatycznej PRAWDY, którą zamierza wypowiedzieć ze szczytu elektryfikacyjnego słupa. Hej, wy tam, w oknach, czy słyszycie słowa ursynowskiego słupnika?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.