Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18015 miejsce

Wielkomilud już dziś Grotesce

Pierwszą w tym sezonie premierą na scenie Teatru Lalki, Maski i Aktora Groteska będzie fantastyczna baśń pod tytułem Wielkomilud, opowiadająca o losach małej dziewczynki i jej niezwykłego przyjaciela.

WIELKOMILUD już dziś w Grotesce / Fot. Sławomir OstrowskiGłówna bohaterka poznaje tytułowego Wielkomiluda i szybko przekonuje się, że wygląd bywa całkowicie mylnym drogowskazem w drodze do właściwej oceny drugiej osoby. Oboje zaprzyjaźniają się ze sobą i przeżywają mnóstwo przygód starając się uratować świat. W tej niełatwej misji na ich drodze stoją potężne i złe olbrzymy, ale na szczęście bohaterom udaje się znaleźć wsparcie w osobie królowej angielskiej oraz całej jej armii.WIELKOMILUD już dziś w Grotesce / Fot. Sławomir Ostrowski

Całą opowieść charakteryzuje dynamiczna akcja, zabawne dialogi, zgrabnie dobrana gra słów i ciekawa fabuła. Ten spektakl z całą pewnością podbije serca najbardziej wymagającego widza jakim są najmłodsi miłośnicy teatru.

reżyseria i opracowanie muzyczne: Włodzimierz Nurkowski
adaptacja: David Wood
tłumaczenie: Michał Kłobukowski
scenografia: Barbara Guzik

WIELKOMILUD już dziś w Grotesce / Fot. Sławomir OstrowskiWystępują: Adam Godlewski, Oliwia Jakubik, Katarzyna Kopczyk, Franciszek Muła, Olga Przeklasa, Michał Snarski, Rafał Szumski, Bartosz Watemborski.

Premiera: 1 października 2011, godz. 17.00


WIELKOMILUD już dziś w Grotesce / Fot. Sławomir OstrowskiWIELKOMILUD już dziś w Grotesce / Fot. Sławomir OstrowskiWIELKOMILUD już dziś w Grotesce / Fot. Sławomir OstrowskiWIELKOMILUD już dziś w Grotesce / Fot. Sławomir OstrowskiWIELKOMILUD już dziś w Grotesce / Fot. Sławomir OstrowskiWIELKOMILUD już dziś w Grotesce / Fot. Sławomir OstrowskiWIELKOMILUD już dziś w Grotesce / Fot. Sławomir OstrowskiWIELKOMILUD już dziś w Grotesce / Fot. Sławomir OstrowskiWIELKOMILUD już dziś w Grotesce / Fot. Sławomir OstrowskiWIELKOMILUD już dziś w Grotesce / Fot. Sławomir OstrowskiWIELKOMILUD już dziś w Grotesce / Fot. Sławomir Ostrowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Basia Ślusarek
  • Basia Ślusarek
  • 08.12.2011 19:29

żal

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek Stachowicz
  • Marek Stachowicz
  • 02.10.2011 22:10

Brawo! wspaniały spektakl

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.