Facebook Google+ Twitter

Wielkopolanie wywieszają flagi…

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-09-21 14:07

Do 1 listopada w Wielkopolsce trwa akcja "Powieś flagę", w której zdobyć można m.in. bilety do poznańskiego Multikina. Aby wziąć udział w zabawie nie trzeba nawet wychodzić z domu, wystarczy na miesiąc wywiesić flagę na swoim balkonie.

Akcja "Powieś flagę" skierowana jest do wszystkich zainteresowanych: - Od dłuższego czasu Inotel nastawia się na działania skierowane do ogółu Wielkopolan. Przez całe lato odbywały się darmowe warsztaty Nordic Walking na poznańskim Morasku, a teraz, gdy pogoda przestaje dopisywać, postanowiliśmy przygotować kolejną zabawę, w której nagrody pomogą umilić deszczowe, jesienne wieczory - mówi Jacek Augustyniak, szef marketingu operatora telekomunikacyjnego Inotel.

Akcja "Powieś flagę" potrwa do 1 listopada włącznie. Aby wziąć udział w zabawie i wystartować po nagrody - podwójne bilety do poznańskiego Multikina lub rabaty na abonament - należy odebrać w dowolnym salonie firmy darmową flagę Inotela i przywiesić ją do swojego balkonu na okres 1 miesiąca. Do akcji zaproszeni są mieszkańcy poznańskiego Piątkowa, ul. Wojskowej, Ułańskiej, Kutrzeby i Katowickiej, a także Swarzędza, Obornik, Jarocina i Koziegłów.

Zuzanna Symanska

Pierwotna publikacja tekstu: www.satelitarne.tv

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.