Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24052 miejsce

Wielkopolska policja ma nowe radiowozy. Zobacz jakie!

Prosto z fabryki do Wojewódzkiej Komendy Policji w Poznaniu przyjechały nowe samochody marki Kia Cee'd. Są to pojazdy oznakowane, posiadają mocne silniki i komfortowe wnętrze. Zostaną przekazane jednostkom policji w regionie.

Nowe radiowozy dla wielkopolskiej policji. Zdjęcie zostało opublikowane za zgodą rzecznika prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji, Pana podinsp. Andrzeja Borowiaka. / Fot. Komenda Wojewódzka Policji w PoznaniuJak czytamy na stronie wielkoplskiej policji, funkcjonariusze z Wielkopolski będą pełnić służbę w nowych, oznakowanych radiowozach marki Kia Cee'd. Samochodów jest 24, wszystkie posiadają bogate wyposażenie, które zapewni policjantom bezpieczeństwo i komfort pracy.

Zakup nowych pojazdów został sfinalizowany w połowie z budżetu samorządów lokalnych, a w połowie przez policję.

Zdjęcie zostało opublikowane za zgodą rzecznika prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji, Pana podinsp. Andrzeja Borowiaka. / Fot. Komenda Wojewódzka Policji w PoznaniuPo przystosowaniu samochodów do jazdy, czyli po rejestracji, trafią one do jednostek terenowych w województwie wielkopolskim. Na poznańskie ulice wyjedzie 6 nowych radiowozów. Do Piły, Złotowa i Kalisza trafią trzy pojazdy, a pozostałe zostaną podzielone na miasta: Jarocin, Chodzież, Śrem, Rawicz, Krotoszyn i Konin.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Dziękuje Panie Andrzeju. Pisanie artykułów sprawia mi satysfakcje i radość, lubię się dzielić informacjami z innymi. Jak to robię? Oczywiście jak znajdę jakąś ciekawą i ważną informację to ją dokładnie czytam i redaguje, aby był to autorski materiał. Te zdjęcia co są w tym artykule, zostały umieszczone za zgodą rzecznika prasowego Wielkopolskiej policji, o którą się postarałem w zeszłym tygodniu. Artykuł jest za to ciekawszy i wiarygodny. Pozdrawiam i dziękuje Panie Andrzeju za ocenę:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.