Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24615 miejsce

Wielowieyska: Korwin-Mikke nie jest przyzwoitym człowiekiem

Według publicystki "Gazety Wyborczej", Dominiki Wielowieyskiej Korwin-Mikke swoimi wypowiedziami dotyczącymi paraolimpiady wykreślił się z grona ludzi przyzwoitych oraz cywilizowanych.

 / Fot. Małgorzata Genca/Kurier LubelskiJanusz Korwin-Mikke kreuje się na jednego z ostatnich prawdziwych Europejczyków, obrońcę zasad wielkiej cywilizacji łacińskiej. To między innymi dlatego skrytykował organizowanie paraolimpiady. Jego zdaniem jest ona
elementem propagandy współczesnej antycywilizacji budowanej przez socjalistów.

Zupełnie inne zdanie w tej sprawie ma Dominia Wielowieyska. Dziennikarka "Gazety Wyborczej" napisała, że barwny polityk ostatecznie wykreślił się z grona ludzi cywilizowanych. Ponadto porównała go do Leszka Bubla.

Wyraziła również pretensje pod adresem dziennikarzy, którzy w dalszym ciągu proszą Korwina polityczne komentarze. W jej ocenie Korwin-Mikke powinien zostać wyeliminowany z życia publicznego.

Komentarz Wilowieyskiej z pewnością nie zostanie bez odpowiedzi, bowiem padło w nim stwierdzenie, że lider KNP nie jest już przyzwoitym człowiekiem. Jest to bardzo charakterystyczne dla wszystkich dziennikarzy "Gazety Wyborczej"- decydowanie kto należy do klubu ludzi przyzwoitych, a kto nie. Z pewnością znajdzie się jakiś śmiałek, który przypomni Wielowieyskiej, że jej gazeta wprowadziła kiedyś do tego elitarnego klubu samego Czesława Kiszczaka.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

bombka dla PO
  • bombka dla PO
  • 21.09.2012 15:07

Najbardziej przyzwoita jest Wielowieyyyyyska i Wyborcza, jeżeli rozumiemy to jako skurwienie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Ona^ Czarnych nie trzeba dofinansowywać i kupować im protez, a niepełnosprawnym tak.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ona
  • Ona
  • 12.09.2012 13:27

Karol Nadobnik-Ep Dzisiaj 13:21
Gdyby niepełnosprawni byli tacy sami jak reszta, to nie nazywano by ich niepełnosprawnymi. Mają prawo do swoich olimpiad, tak jak homoseksualiści maja swoja olimpiadę. Ale nie stawiajmy niepełnosprawnych na równi z pełnosprawnymi.

Znaczy: nie stawiajmy czarnych na równi z białymi, kobiet na równi z mężczyznami itd?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z wieloma poglądami Korwina się nie zgadzam. Ale jeśli chodzi o paraolimpiadę, to miał rację. Gdyby niepełnosprawni byli tacy sami jak reszta, to nie nazywano by ich niepełnosprawnymi. Mają prawo do swoich olimpiad, tak jak homoseksualiści maja swoja olimpiadę. Ale nie stawiajmy niepełnosprawnych na równi z pełnosprawnymi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
oko
  • oko
  • 11.09.2012 20:07

CYWILIZOWANA: cyt.:na antenie radia Tok FM powiedziała: „Hołownia pokazywał (w programie TVP-red) dzieci, które urodziły się w wyniku in vitro, opatrując to komentarzem: Wolałbym się nie urodzić, jeżeli miałbym się urodzić w wyniku in vitro. Czy to nie jest objaw nienawiści?". Dziś Dominika Wielowieyska przyznała, że Hołownia tych słów nie wypowiedział. - Za to go serdecznie przepraszam – powiedziała.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No cóż. Dziennikarz to powinien podawać fakty, a nie zamiast nich pisać własne zdanie. A jeśli tak robi, to tekst powinien się nazywać "moje trzy grosze".

A JKM się na kogoś kreuje, ale nie do końca jest jasne na kogo. Moim zdaniem to jego wymarzonym ustrojem jest feudalizm. Niestety (dla niego) nie urodził się jako spadkobierca tronu, a przewrotu celem wprowadzenia swojej dyktatury dokonać nie potrafi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 11.09.2012 15:30

Za to Wielowieyska jest porządna ,Platforma też jest super i ta całe obłąkane środowisko, związane z Platformą - zwane zdrobniale michnikowszczyzną!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 11.09.2012 15:22

Wielowieyska reprezentuje za to cywilizację "Bizantyjską" - z którą mamy do czynienia na co dzień ..... w mediach ,w urzędach państwowych i rządowych .Ta cywilizacja odebrała wielu ludziom chęć do życia !!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.