Facebook Google+ Twitter

Wiemy, ile zarabia Mikołaj!

Dzisiaj, aby dostać prezent od mikołaja nie trzeba być już grzecznym. Wizytę mikołaja do domu można zamówić już od 150 złotych.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Silar/CC 3.0Jedna z warszawskich firm specjalizująca się w wizytach mikołajów, za 20-minutową wizytę w Wigilię życzy sobie 155 złotych. Gdy mamy ochotę na dwukrotnie dłuższy pobyt Dziadka Mroza, wtedy koszt wzrasta do 217 złotych.

Nieco tańsza jest wizyta w mikołajki (120 zł) i w Wigilię przed godz. 15.30 (105 zł). Spotkanie może odbywać się także w obcym języku, wtedy cena jest o połowę wyższa. 310 zł wydamy, gdy Mikołajowi ma asystować śnieżynka.

Jak wyglądają takie odwiedziny? Mikołaj, np. przez SMS, informuje o swoim przybyciu, wtedy rodzice po kryjomu podają mu prezenty. Jeżeli rodzice boją się, że w tej chwili mogą zostać zdemaskowani przez swoje pociechy, firma proponuje odebranie prezentów z innego miejsca (w zależności od dnia, to koszt 40 lub 50 zł). Zanim ten najbardziej znany mieszkaniec Laponii, zacznie rozdawać prezenty, zapyta dzieci, czy były grzeczne. W tym celu firma prosi rodziców o podesłanie uprzednio informacji o pociechach. Mikołaj może wtedy nakazać Piotrusiowi, aby ten nie odzywał się niegrzecznie wobec swojej siostrzyczki. Wynajęty mikołaj może również zaśpiewać z całą rodziną kolędę, pamiętajmy jednak, że Dziadek Mróz z gitarą to kolejne 40 złotych.

Mikołaj podczas jednego wieczoru może zarobić nawet 1000 złotych. Nietrudno natrafić w serwisach ogłoszeniowych na propozycje takiej pracy w Święta. Często wymagany jest własny pojazd. Mile widziane są osoby powyżej 40 roku życia. Zaletami jest doświadczenie w pracy z maluchami, umiejętność gry na instrumentach i znajomość języków obcych. Dziadkiem Mrozem nie zostaniemy bez takich umiejętności jak: dobry kontakt z dziećmi, odpowiedzialność, punktualność, poczucie humoru i zdolności aktorskie.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

:)
Ontologia Mikołajów - jedni zdobywają kasę, inni....... zdobywają serca:
"...na akcji "List do Świętego Mikołaja" nikt nie zarabia. - To nie jest fundacja, to nie jest stowarzyszenie. My działamy z serca. Nie mamy z tego żadnych profitów. Nikt nie ma na tym żadnych profitów. Nie podajemy żadnego numeru konta. ..."
http://www.polskieradio.pl/7/15/Artykul/493501,I-Ty-zostan-Swietym-Mikolajem-

Wszystkie jednak Mikołaje są radosne, dobre, lubiane przez dzieci i potrzebne w spełnianiu dziecięcych marzeń, a tylko dzieci w różnych warunkach bytu - marzenia mają różne.....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.