Facebook Google+ Twitter

Wiemy kto zagra podczas XVIII finału WOŚP w Katowicach!

W tym roku organizatorzy postawili na młodych muzyków. Wystąpi 6 śląskich zespołów, wśród których znajdziemy znane szerszemu gronu formacje Black Orange i Liberty oraz doskonale zapowiadające się grupy Pierwszy Wariant i Grafit.

Logo katowickiego XVIII finału WOŚP / Fot. KontaktplusOgólnopolski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Katowice także przygotowały coś specjalnego na tę okoliczność. Niespodzianką będzie licytacja największego zbudowanego serca z klocków LEGO.

Wojewódzki XVIII finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia. W tym roku miejscem imprezy będzie scena plenerowa zlokalizowana przy katowickim centrum handlowym SUPERSAM (ul. Piotra Skargi).

Formuła koncertu zapowiada się wyjątkowo ciekawie, ponieważ w tym roku organizatorzy postawili na młodych muzyków. Wystąpi 6 śląskich zespołów, wśród których znajdziemy znane szerszemu gronu formacje Black Orange i Liberty oraz doskonale zapowiadające się grupy Pierwszy Wariant i Grafit.

Najciekawszą propozycją ma być zabrzańska formacja rockowa o nazwie Black Orange o której można było poczytać już wcześniej w portalu Wiadomości24. Jest to zespół znany szerszej publiczności, koncertujący na terenie całej Polski, w skład którego wchodzi sześcioro muzyków. Niezwykłą rzeczą wyróżniającą zespół jest to, że w jego brzmieniu znajdziemy, prócz tradycyjnych już gitar czy perkusji, instrumenty smyczkowe - skrzypce i wiolonczelę.

Zespoły grające na XVIII katowickim finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:

Black Orange - www.blackorange.com.plZdjęcie zespołu Black Orange / Fot. Zespół Black Orange

Znany na arenie ogólnopolskiej uczestnik katowickiego finału WOŚP, najbardziej rozpoznawalny uczestnik katowickiego finału WOŚP. Black Orange istnieje od 2007 roku i na swoim koncie posiada dwa, wydane we własnym zakresie, albumy. Formację tworzy sześcioro artystów z Łazisk, Zabrza i Katowic. Zabrzańska formacja koncertuje na terenie całej Polski od początku 2008 roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

fundacji rosnie, wystarczy wejsc na oficjalna strone WOSP i tam sa dokladne rozliczenia finansowe http://www.wosp.org.pl/fundacja/rozliczeniafinansowe
gdzie są rozliczenia Caritasu? to bylo pytanie retoryczne

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ojcu dryrektowrowi?... Z odwiertow?... ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja się pewnie na imprezie nie pojawię :) WOŚP pochłonie mnie od strony wolontariusza baaardzo czynnego ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już się nie mogę doczekać tego polskiego festiwalu w środku zimy. Pozdrawiam Katowice.

PS wiecie gdzie był finał wojewódzki WOŚP województwa śląskiego dwa lata temu? W moim rodzinnym Zawierciu. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miasto nie wyraziło zgody na organizacje finału ani na Rynku ani pod Spodkiem :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda, ze impreza będzie się odbywała obok Supersamu, zamiast pod Spodkiem jak to było w zeszłym roku... 5+ dla autora :).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.