Facebook Google+ Twitter

Wierietielny idzie na emeryturę. Justyna Kowalczyk skończy karierę?

Aleksander Wierietielny zapowiedział, że po igrzyskach skończy karierę. Stwierdził, że już nie ma siły, zbyt dużo kosztują go kolejne starty. Nie wiadomo, co w tej sytuacji zrobi Justyna Kowalczyk, choć trener sugeruje jej zwolnienie tempa.

 / Fot. By Sławek (http://www.flickr.com/photos/znani/3602285903/) [CC-BY-SA-2.0], via Wikimedia Commons"Nie mam siły na więcej, to ostateczna decyzja" - powiedział Aleksander Wiertelny, informując o zakończeniu kariery trenera. "Przeżywam każdy start, każde igrzyska, również mistrzostwa świata, ale nie ma zmiłuj się. Na zewnątrz widać po mnie siłę i entuzjazm, a w środku już truchlizna" - tłumaczył.

Nie wiadomo, co teraz zrobi Justyna Kowalczyk, choć zawodniczka sugerowała, że również po Soczi zakończy karierę. W / Fot. By Tor Atle Kleven from Trondheim, Norway [CC-BY-SA-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia Commons mediach pojawiły się nawet domysły, że Kowalczyk po igrzyskach... będzie przygotowywać się do startu w Rajdzie Dakar. Niezależnie od tego ile w tym prawdy, a ile plotek, bardzo możliwe, że zrezygnuje ze startów.

Trener jej zasugerował zresztą, żeby zwolniła tempo i zajęła się życiem prywatnym - pisze rp.pl. "Patrzę na nią i wiem, że czuje się zmęczona" - powiedział.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Justyna naprawdę powinna zwolnic` , a trener zawsze powinien być gotowy jej pomoc jeśli tak chce , maja dużo czasu aby to wszystko spokojnie rozważyć , tak na zimno . Myślę że to jeszcze nie koniec wielkiej Justyny ,? ale zwolnic` to na pewno jest racja .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.