Facebook Google+ Twitter

Wierny jak pies. XVII Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Małe, łaciate, kudłate i te duże. XVII Krajowa Wystawa Psów Rasowych przywitała 850 psów 160 ras. Miłośnicy czworonogów nie tylko podziwiali ich zmagania na ringach. Mogli wysłuchać opiów każdej z ras samych właścicieli.

- Czy mój pies jest do mnie podobny? - zastanawiała się właścicielka Bruna owczarka niemieckiego. - Zapewne z charakteru jesteśmy tacy sami. Uwielbiamy sport i zabawy w ogrodzie.

XVII Wystawa Psów Rasowych przyciągnęła wielu obserwatorów. Można było podziwiać rasy często niewidywane w Polsce. Uwagę budził nagi chiński grzywacz, którego skórę należy chronić przed przesuszeniem. Psy konkurowały w swojej rasie na specjalnie wyznaczonych ringach. Właściciele starali się pokazać swoich pupili z jak najlepszej strony, wydając przy tym zabawne dźwięki, aby zwrócić ich uwagę. Na uczestników czekały liczne stoiska z artykułami dla czworonogów. Od smyczy do wózków dla piesków czy przenośnych misek – w tym roku najmodniejsza jest obroża z motywem hawajskim - mówi Maria właścicielka jednego ze stoisk.

Pod koniec wystawy został wybrany zwycięzca – The Best Of Show. - Liczę, że to my zwyciężymy - komentuje Ewa, właścicielka buldoga angielskiego. Może i robi dużo hałasu i chrapie, ale i tak jest najukochańszym psem na świecie.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.