Facebook Google+ Twitter

Wierzejski o wystepie w "Teraz my"

  • Źródło: Dziennik Zachodni
  • Data dodania: 2006-09-09 14:34

– Wczoraj przeżyłem niemałą jatkę w "Teraz my" z Kuroniem juniorem – napisał w swym internetowym blogu Wojciech Wierzejski, poseł LPR. Wierzejskiego skonfrontowano z Maciejem Kuroniem, synem Jacka Kuronia.

– Co to właściwie za formuła programu? – pyta Wierzejski w swym blogu. – Zaprasza się z jednej strony polityka, który konsekwentnie kontestuje porozumienie Okrągłego Stołu, a dla jego towarzystwa sadza się syna nieżyjącego już uczestnika Okrągłego Stołu.

Chcesz atakować spisek korowców-trockistów z komunistami, to posadzimy naprzeciwko ciebie dziecko jednego ze spiskowców. I co wówczas możesz powiedzieć? Że jesteś bezdusznym mścicielem, nie wrażliwym na płacz sieroty po twoim przeciwniku?

Idę na debatę o roli Kuronia, Michnika, Mazowieckiego, Geremka, Kwaśniewskiego, całej tej sitwy politruków i post-stalinowców, a mam wysłuchiwać utyskiwań syna jednego z nich, jaki to tatuś był szlachetny i jakim ja jestem draniem, że śmiem w ogóle podnosić jakiekolwiek zarzuty polityczne?!
Parlamentarzysta Ligi uznał ostatnio Jacka Kuronia za zdrajcę, co wywołało falę protestów.
(ba)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Wierzejski pewnie nie ma nawet swiadomości, że dzięki takim ludziom jak Jacek Kuroń może dziś pleść bzdury. A według mnie to znów cała prasa, media zostały zmanipulowane. Dlaczego, bo dzieki temu, że cwaniaki z LPR stwierdziły o Jacku Kuroniu, że jest taki niedobry, to inni o tym napisali. I przecież tylko o to chodziło. Dziś nazwisko Wierzejski jest znane. I nawet prowadzi bloga i gdzie w Onecie części imperium ITI, i dlaczego go się promuje? Może w ITI też uwazają, że Jacek Kuroń był zdrajcą? A ciekawe czy by również promowali ludzi obrzucających błotem Papieża Jana Pawła II ?
NIebyt dla polityka, to jest wówczas gdy o nim się nie mówi. Ale nawet Gazeta Wyborcza dała się złapać na te bzdury z Wieczerzakiem w tle. I tyle.
Prowadzą bloga na Interii. Nazywam sie Sławomir Sikora a blog nazwałem splacamdlug.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oglądałam i czuję głebokie zniesmaczenie. Nie zgadzam się ze stanowiskiem LPR w sprawie Kuronia, ale to co zrobiono w Teraz My nie ma nic wspólnego z obiektywnością. Usiadło 3 panów, łacznie z synem niezyjącego bohatera i zaczęło atak na największego pyskacza LPR, któremu nikt nie wierzy, a który tłumaczył się nie za siebie tylko za Giertycha. To było żenujące, bo dziennikarze powinni być obiektywni. Najlpieje obrazuje fakt, że do kuronia zwracali się 'macku" czyli po koleżeńsku, za tu obydwoje uprali sie, żeby W. wypowiedział słowa "Kuroń był zdracją", czego ten nie chciał powiedzieć i tyle. Rozumiem wzburzenie syna Kuronia, ale nie rozumiem zachowana prowadzących

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.