Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26862 miejsce

Wierzysz w Boga? Kliknij "lubię to". Zobacz skutki wpisu na Facebooku

Czy przyznajemy się do wiary bądź niewiary w Boga? Czy decydujemy się zrobić to publicznie? Czy polityka całkiem zajęła już miejsce religii, budząc większe emocje? Zobacz, jakie skutki wywołał, prosty, mogłoby się wydawać, wpis na Facebooku: "Wierzysz w Boga? Kliknij "lubię to".

 / Fot. W24Po dwóch godzinach od zrobienia wpisu na firmowym fan page'u Wiadomości24, w "lubię to" kliknęło 30 osób. 28 osób zdecydowało się zostawić komentarze. Jakie? "Nigdy" brzmiał pierwszy. "A po co?" - drugi.

"Nie wierzysz w Boga? Kliknij "lubię to" pod moim komentarzem" - napisał jeden z komentujących, zyskując w dwie godziny 14 lajków. Nie wszyscy podeszli do sprawy śmiertelnie poważnie. "Lubisz placki?" - ktoś spytał. A inny - "Lubisz erotyka - w aspekcie zdrowia psychicznego?".

"Mam nadzieję, że to nie rodzaj prowokacji..." padło stwierdzenie, a zaraz potem, również w komentarzu, odpowiedź - "A co tu jest do prowokowania? Krótkie pytanie, krótka odpowiedź."

4 lajki (podobnie jak placki :) zyskało trzeźwe pytanie "Ale którego Boga?" Tuż pod nim znalazł się jeden z dwóch bluzgów (drugi został nieopatrznie skasowany). To "sprawa bardzo osobista jak seks", uznała zaś jedna z komentujących.

Wpis zaczął też już żyć swoim życiem, między innymi na branżowych forach social media i zamkniętych grupach. Co będzie się działo dalej? Niebawem kolejna relacja. A na razie sprawdź sam, na Facebooku.

Po trzech godzinach, lajkujący : nielajkujący - 32 : 28. Po pięciu godzinach przewaga wierzących i lajkujących wynosi 36 : 28. Piątek, 10 lutego, przed północą - 41 : 31.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"W warunkach standardowych woda jest cieczą. Jest to zdumiewające z punktu widzenia ciekłego charakteru połączeń wodoru z pierwiastkami będącymi w tej samej grupie układu okresowego co tlen. Gdyby właściwości te przenieść bezpośrednio na związek wodoru i tlenu, woda występowałaby w temperaturach -80 do -90 stopni Celsjusza. Inny dla tej zależności zakres temperatur jest gwarantem życia na Ziemi.

Kolejna anomalia to wzrost gęstości wody w temperaturze +4° do 0° C i maksimum gęstości dla temperatury +4°C. W temperaturze 0°C woda zamarza, a powstały lód wypływa na powierzchnię wody, ponieważ ma mniejszą gęstość. Zimna woda stref przydennych nie zamarza przez cały czas utrzymywania się warstwy lodu. Dzięki temu podczas zimy zwierzęta i rośliny bentosu mają możliwość przetrwania." http://www.bryk.pl/teksty/liceum/pozosta%C5%82e/ekologia/19398-anomalie_czy_fenomen_wody.html
Już chociażby ta wodna anomalia opisana powyżej - nie przeze mnie - stanowi argument nie do zbicia, na istnienie "Istoty/istot wyższego rzędu, które w tworzeniu życia na ziemi uwzględniły potrzebę utrzymania wody w stanie ciekłym pod warstwą lżejszego lodu, który utrudnia dogłębne zamarznięcie zbiorników wodnych. Pod spodem rybki sobie pływają i tlenem zawartym w wodzie oddychają. Sami widzicie, jaki to był "Mądrala" ten stwórca". Trzeba być ślepym i głuchym, żeby Go wokół siebie nie widzieć. Aha! Jeszcze tylko - "Bez Boga ani do proga". To chłopskie przysłowie, a miastowi - dawnymi laty - byli wieśniakami, niezależnie od tego, czy to im się podoba, czy nie. Zdrówka Dobrego, na długie lata życia Waszego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.