Facebook Google+ Twitter

Więzienna rozpusta warta nagrody

W tym tygodniu redakcja postanowiła nagrodzić tekst Pawła Lareckiego "Więzienna rozpusta - aresztowani jedzą szyneczki i polędwiczki".

 / Fot. Screen z artykułuArtykuł Pawła Lareckiego wywołał dość burzliwą dyskusję. Autor tekstu "Więzienna rozpusta - aresztowani jedzą szyneczki i polędwiczki" zacytował listę wędlin i mięs, jakie zamierzał zakupić piotrkowski areszt śledczy. Znalazły się tam m.in. różne kiełbasy, szynki i kurczaki. Temat nie jest dość często poruszany, a już na pewno wielu z nas nie wiedziało dokładnie co jadają więźniowie.

Zdaniem Pawła to stanowczo za bogate menu, gdyż wynika z niego, że osoby łamiące prawo, dopuszczające się różnych zbrodni jedzą lepiej niż emeryci i ludzie, którzy uczciwie pracują. Wielu naszych czytelników się z nim zgodziło, ale część nie podziela jego punktu widzenia. Każdy z nas powinien sam ocenić czy więzienne menu jest odpowiednie dla osób tam przebywających.

Autor otrzymuje od nas 150 zł. Prosimy go uzupełnienie danych w profilu potrzebnych do dokonania przelewu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 16.03.2009 23:56

Z tą nagrodą czy ja wiem czy aż tak, temat jest skandalizujący a przez to popularny lecz żeby od razy nagrodę pieniężną?? Ok ja się nie sprzeczam zgodnie z zasadą

1. redakcja ma zawsze rację
2. jeśli redakcja nie ma racji patrz pkt 1

rozumiem że oglądalność się zwiększyła i z reklam dzięki temu coś tam wpadło więc starczy na nagrodę ale sugerowałbym nie przekładać ilości komentarzy na nagrodę gdyż w niedługim czasie w24 stanie się czymś na wzór faktu czy pudelka gdzie ilości komentarzy czasem idą w setki w temacie o tym kto z kim się przespał i czy powinien być tego ciąg dalszy.

Ok ja tu tylko jestem czytelnikiem nic nie mówiłem i mnie tu w ogóle nie było.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.03.2009 20:30

bardzo dobrze!

Komentarz został ukrytyrozwiń

A może to menu dla służby więziennej? Ktoś to sprawdzil? Nie!

Co do wyboru artykułu do nagrody..to trafiony jak kulą w płot ( nie pierwszy raz)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To było zamówienie czy zapotrzebowanie roczne ?
To żarcie było marzeniem dla klawiszy. hehehe ;))) Ilości należy podzielić przez uprawnionych, a następnie przez czas. = > okaże się, że będzie to plasterek szynki na dwa tygodnie, żeby smaku nie zapomnieć.
Wiezniom to wodę i suchy chleb. ;]]] heheh
O ile pamiętam i czytałam. to jest przepisem uregulowana stawka dzienne racji żywnościowej dla pozbawionych wolności wyrokiem i bodajże inna, wyższa dla przebywających w areszcie tymczasowym.
Tak chyba jest w cywilizowanym świecie. Osoba w areszcie korzysta z domniemania niewinności. Jeśli ucierpi na zdrowiu, będzie skarżyła o odszkodowanie.

Artykułu- nawet nie usiłowałam skomentować, gdyż szkoda mi było nań jednego komentarza, od razu wydał mi się nie popraty żadnym rzetelnym faktem, przepisem, uzasadnieniem rzuconej tezy. też nie wiadomo skąd wziętej.. Zapachniało tanią sensacją. Okazało się wartą 150 złotych! Gratuluję! Oby tak dalej!

Komentarz został ukrytyrozwiń

dobre_dobre
:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja również mam mieszane uczucia. Gdyby autor oprócz wklejenia listy zakupów piotrkowskiego aresztu postarał się o jakiś komentarz ze strony jego przedstawicieli i skonfrontował to z wydatkami na żywienie np. w domach dziecka czy szpitalach, byłby to o wiele ciekawszy tekst. Mimo to gratulacje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A mnie się ta decyzja nie podoba.
Powtórzę się - od zamówienia do jedzenia droga daleka.
"Autor tekstu "Więzienna rozpusta - aresztowani jedzą szyneczki i polędwiczki" zacytował listę wędlin i mięs, jakie zamierzał zakupić piotrkowski areszt śledczy".
Wypadałoby postawić pierwszy minus.
Za brak rzetelności.
Tylko komu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też nie jestem zachwycona. Piotrków to nie Auschwitz. Dla tych, którzy nie zauważyli: kary głodowe są w XXI wieku zabronione. gdyby autor zaproponował własne menu, to może byłoby w porządku. A tak mamy się domyślać, że więźniom powinno się dawać karmę dla psów?

Komentarz został ukrytyrozwiń

żeby to jeszcze była prawda!

Komentarz został ukrytyrozwiń

skandal

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.