Facebook Google+ Twitter

Więził dzieci w przyczepie

  • Źródło: Dziennik Bałtycki
  • Data dodania: 2006-08-30 07:27

Sceny rodem z filmów grozy przeżyli trzej chłopcy z gminy Gniewino. Ich starszy kolega zamknął ich w przyczepie kempingowej, skrępował kablem i groził, że zabije.

- 16-latek z Dąbrówki podstępnie zwabił do kempingu w małej miejscowości powiatu wejherowskiego trzech chłopców w wieku 7, 8 i 10 lat - wyjaśnia nadkom. Danuta Wołk-Karaczewska, rzecznik komendanta wojewódzkiego policji w Gdańsku. - Obiecywał, że pokaże im kulki do specjalnego wodnego pistoletu. Kiedy dzieci weszły do środka, sprawca związał im ręce i nogi kablem, kazał położyć się na podłodze. Jednemu z chłopców groził, że go zgwałci.

Chłopcy zaczęli płakać i prosili, żeby ich wypuścił. W odpowiedzi nastoletni sprawca zaczął straszyć kolejnego, że zamknie go w lodówce, zamrozi, a potem ciało wyrzuci przez okno. Płacz chłopców usłyszały inne dzieci, które powiadomiły dorosłych. Po ich interwencji nastolatek wypuścił chłopców. O zdarzeniu policjanci zostali powiadomieni przez rodziców jednej z ofiar. Policjanci po zebraniu materiału w tej sprawie przekazali dokumenty do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Wejherowie, który zadecyduje o dalszym losie nastolatka. Chłopiec tłumaczył policjantom, że była to dla niego forma zabawy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.