Facebook Google+ Twitter

WikiLeaks: Macierewicz to "wyznawca paranoicznych teorii"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-09-14 16:48
  • Creative Commons

Wśród świeżo opublikowanych depesz WikiLeaks znajduje się ta, wysłana po kontrowersyjnym wystąpieniu Antoniego Macierewicza z 20 sierpnia 2006 r. W depeszy ambasador USA nazywa go m.in. "łowcą czarownic" i "antykomunistycznym podżegaczem".

1 z 6 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Ambasador USA w Warszawie w datowanej na 30 sierpnia 2006 r. opisuje kontrowersyjną wypowiedź Antoniego Macierewicza, którą wygłosił 10 dni wcześniej. Ambasador opisuje Macierewicza w nieco łagodniejszych słowach niż minister Annę Fotygę.Fot. Wiki
Ambasador USA w Warszawie w datowanej na 30 sierpnia 2006 r. opisuje kontrowersyjną wypowiedź Antoniego Macierewicza, którą wygłosił 10 dni wcześniej. Ambasador opisuje Macierewicza w nieco łagodniejszych słowach niż minister Annę Fotygę.
Fot. Wiki
(Łukasz Hereć)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Odpukać. Jeśli PiS wygra wybory, to Macierewicz będzie grał drugie skrzypce. Na razie nie pasuje do, wyjętej z szafy, owczej skóry Kaczyńskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No bo jak długo można wysłuchiwać bredni.

Komentarz został ukrytyrozwiń
er
  • er
  • 14.09.2011 23:30

Swoją drogą,"gwiazda" Macierewicza ostatnio jakby przyblakła.Juz na konferencji po upublicznieniu raportu Milera,Macierewicz zdawał sie być jakiś taki, lekko skonfundowany.
Nawet na ogarniętego skrajną paranoja pacjenta przychodzi moment,że cała jego misternie skonstruowana teoria "rzeczywistości" nie wytrzymuje konfrontacji z twardymi faktami. Pacjent,chcąc nie chcąc,musi w końcu wywiesić białą flagę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.