Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

41353 miejsce

WikiLeaks: Tusk nie chciał być prezydentem, bo lubi rządzić

WikiLeaks opublikowało depeszę z 2010 roku, zatytułowaną "Czy premier Tusk będzie kandydować na urząd prezydenta?". "Tusk po prostu lubi rządzić i uświadamia sobie, że jako prezydent miałby mniejszy wpływ na polską politykę niż obecnie" - pisze w dokumencie William Heidt.

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaWikiLeaks ujawniło depeszę amerykańskiego dyplomaty i zastępcy szefa misji w ambasadzie USA w Warszawie, Williama Heidta. Pisał w niej o Donaldzie Tusku i dylematach, jakie towarzyszyły premierowi, kiedy rozważał start w wyborach prezydenckich w 2010 roku.

W depeszy zatytułowanej "Czy premier Tusk będzie kandydować na urząd prezydenta?" dyplomata pisze: "Tusk po prostu lubi rządzić i uświadamia sobie, że jako prezydent miałby mniejszy wpływ na polską politykę niż obecnie". Heidt przytoczył tu słowa Michała Szczerby, określonego jako "zaufana osoba Premiera" - czytamy w TVN24.

William Heidt twierdził, że Tusk grał na czas, by zapewnić zwycięstwo swojej partii. "Premier Tusk powiedział, że Platforma Obywatelska aż do marca nie wyznaczy swojego kandydata w wyborach na prezydenta jesienią 2010 roku" - relacjonował amerykański dyplomata. Dodał, że "odwlekanie formalnego zgłoszenia swojego uczestnictwa wywołało konsternację w szeregach PO".

Platforma Obywatelska, według Heidta, przed zeszłorocznymi wyborami "martwiła się o swoje szanse w mało prawdopodobnym przypadku nie kandydowania Tuska".

Jak pisał dyplomata, po wygranej Platformy Obywatelskiej w wyborach w 2007 roku, kandydatura Tuska na urząd prezydenta wydawała się być "sprawą przesądzoną". "Pomimo, że urząd prezydenta jest mniej wpływowy niż premiera, pozostaje on najbardziej pożądanym stanowiskiem politycznym w Polsce" - pisał William Heidt.

Amerykański dyplomata dostrzegał jednak przesłanki, które wskazywałyby na rezygnację Donalda Tuska z kandydowania w wyborach prezydenckich. Jednym z powodów według Heidta było to, że premier musiałby bazować w kampanii na opinii o swoim rządzie, który "nie spełnił wysokich oczekiwań". Inną przyczyną miał być fakt, że "Tuskowi podoba się bycie premierem".

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

ss
  • ss
  • 07.10.2011 01:09

'

WYNIKI WYBORÓW: PIS-55%, PO-18%, PSL-5,0%, SLD-4,5%, PNJ-0,5% , POligłup -0,3%.- J.KACZYŃSKI PREMIEREM.TYLKO J. KACZYŃSKI i PIS - Ludzie mówią i piszą : DZIĘKUJEMY POboszewi-czerwoną kartką -piroman traci nerwy, tupie,wykazuje agresję,destabilizuje,lekceważy,skandalicznie się zachowuje, grozi...? Zagłosujmy TYLKO na J.KACZYŃSKIEGO i PIS,aby mógł SAMODZIELNIE rządzić UCZCIWIE POLSKĄ -skończmy z tym (NIE)rządem . Nie dajmy się OTUMANIANIU,MATACZENIU,KŁAMSTWOM,DEZINFORMOWANIU,DESTRUKCJI,HIPOKRYZJI, ... pseudo : partiom,mediom, zapraszanym do TV klakierom POligłupów,... - POligłupowali? Dalsze rządy PO,PSL to DALSZE SZYBKIE ZADŁUŻANIE POLSKI - tylko w ciągu 4 lat rządów Tuska DŁUG WZRÓSŁ o KOLEJNE 400 mld. ZŁ(wielu prof. ekonomi mówi,że może być ZNACZNIE większy) ,a jak przetrwonią : WSZYSTKIE pieniądze z OFE (przeznaczone na przyszłe emerytury) i pieniądze z UE to OKAŻE SIĘ,że jesteśmy WIĘKSZYM BANKRUTEM niż GRECJA.Kosztem ZANIŻANIA BUDZETU ZWIĘKSZAJĄ DŁUG POLSKI. Trzeba zmiany rządu na PIS, aby SPOŁECZEŃSTWO dowiedziało się jaka jest naprawdę WIELKOŚĆ zadłużenia BUDZETU i DŁUGU PUBLICZNEGO. Czemu dziennikarze nie pytają premiera i prezydenta o UZASADNIENIE SĄDU w sprawie OFE? oraz zmiast dyskutować o gospodarce to SZUKAJĄ TEMATY ZASTĘPCZE -jak tylko ZDYSKREDYTOWAĆ, PONIŻYĆ,OPLUĆ premiera J.KACZYŃSKIEGO i wyborców PIS.studenci plotkują- insynuacje,kłamstwa,cynizm,hipokryzja,destrukcja,agresja,mataczenie,naditerp retacja, ... -słów przez :Tuska,Sikorskiego ... totalna głupota podpisania i wysłania listu do Merkel przez : byłych ministrów :Bartoszewskiego,Olechowskiego,Cimoszewicza,... -czy postradali rozum?,chcą WOJENKI z Niemcami?, ... , - szkodzą POLSKIEJ RACJI STANU.Piromani?,POligłupy?, ...???? -dość mamy dzielenia POLAKÓW,wojenek,hipokryzji, ... -PObolszewi?Chcemy dobrych i mądrych stosunków z NIEMCAMI i ROSJĄ - nie głosujmy na nich.Tózkobus pod nadzorem policji-zatrzymania,... -przypomina to trochę STAN WOJENNY jaruzela.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zx
  • zx
  • 04.10.2011 23:20

/ WYNIKI WYBORÓW: PIS-52%, PO-18%, PSL-5,0%, SLD-4,5%, PNJ-0,5% , POligłup -0,3%.- J.KACZYŃSKI PREMIEREM. Dziwi TOTALNA NAGONKA : premiera , PO ,SLD,..., pseudo-mediów na J.KACZYŃSKIEGO i 10 ml. wyborców PIS-u oraz ciągłe WYCHWALANIE i tolerowanie NIERUBSTWA RZĄDU(PO ,PSL). Młodzi i starsi pytają-czy dalej będą? :dzielić i opluwać POLAKÓW? ,dawać tylko STOŁKI KOLESIOM(mimo braku kwalifikacji) podejmować decyzje WYWRACAJĄCE wszystko do GÓRY NOGAMI?, totalnie POWIĘKSZAĆ DŁUG POLSKI, OKRADAĆ przyszłych emerytów z OFE,...,wyrażać: PYCHĘ,INSYNUACJE,CHAMSKIEOPLUWANIE,CYNIZM,LEKCEWAŻENIE,DESTRUKCJE,AGRESJĘ,HI POKRYZJĘ , BŁAZENADĘ ,MATACZENIE, PLOTKI, KŁAMSTWA,...w stosunku do większości społeczeństwa- ciągle jedynie grożą :wojną, polityczną ZEMSTĄ, ... - Nie głosujmy na nich-tylko na J.KACZYŃSKIEGO i PIS ,aby SAMODZIELNIE MOGLI RZĄDZIĆ przez 4 lata i ODPOWIADAĆ przed SPOŁECZEŃSTWEM za SWOJE RZĄDZENIE (SAMODZIELNE) . PO PROWADZĄ POLSKĘ DO WIĘKSZEJ ZAGŁADY NIŻ GRECJA,eksmituje na bruk. Czy OSTATNIA ustawa miała zamknąć usta dziennikarzom, aby nie pytali prezydenta o UZASADNIENIE sądu w sprawie OFE?(ZAMACH NA SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE-premiera czy prezydenta? -niezgodne z konstytucją?). Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI poprzez szantaż? Krasnodębski pisze, że Donald Tusk w dziedzinie mijania się z prawdą jest rekordzistą świata. POTRZEBNA KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO WYJAŚNIENIA TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ. PObolszewia?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,cynicy, prowincjonalna pierdoła,prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- ale to nie ciekawi to media?- Palikot USTALAŁEM z Tuskiem atak na KACZYŃKIEGO ...
.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jk
  • jk
  • 03.10.2011 21:01

WYNIKI WYBORÓW PIS-48% ,PO-24% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,Poliglup-0,8,pozostałe po 0,2% ...- Postradali rozum?-,bartek,sikor, Poligłup,kuzik, ...-wtyka,zdrajca,kłamca,hipokryta,cynik,...?-plot kują studenci-TO KONIEC ich KARIERY-nie głosujmy na nich.
Nawet KOLESIE potępiają działania premiera i rządu-NIE MAMY ZAUFANIA,BOIMY SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ,ŻYJE NAM SIĘ CORAZ GORZEJ ZA TEGO RZĄDU,...dlatego wyborcy dadzą temu rządowi CZERWONĄ KARTKĘ.
Studenci-czy postradali rozum? Dziękujemy premierowi,że prawie NIC nie zrobił przez 4 lata , ALE W TAK KRÓTKIM CZASIE ZADŁUŻYŁ POLSKĘ o dodatkowe 400 MILIARDÓW ZŁ POMIMO,ŻE PREMIER MIAŁ WIĘKSZOŚĆ W SEJMIE I SWOJEGO PREZYDENTA.
W wyborach zdecydujmy,aby ten (nie)rząd(PO,PSL) raz na zawsze ZNIKŁ oraz nie dzielił i ciągle obrażał 3/4 społeczeństwa. W PO ćpają?
DWA OBLICZA PObolszewi?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,cynicy, prowincjonalna pierdoła,prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- nie ciekawi to media?(tym się nie zajmują,a głównie opluwaniem J.KACZYŃskiego i głównie wyborców PIS)- klęska,katastrofa,hipokryzja,dyktatura, ...,totalitaryzm(prof.Staniszkis)- mówią - PREMIER w kampani ZADŁUŻA NA POTĘGĘ POLSKĘ WYDATKAMI gorzej niż GRECJĘ ,a jeszcze NARAŻA SPOŁECZEŃSTWO NA NOWE KOSZTY;autobusów,paliwa, utrzymanie KOLESI,KOLEŻANEK,OCHRONY,DZIENNIKARZY,ŚNIADANIA,OBIADKI,KOLACJE,HOTELE,PIJAR w MEDIACH, FILMIKI ,bilbordy, Łapanki ludzi,przeszkadza w pracy URZĘDOM,ludziom,dzieciom w szkołach,policji, ... - zamiast TE PIENIĄDZE PRZEZNACZYĆ chociażby na: przedszkola,biedne rodziny i dzieci,ludzi niepełnosprawnych,domy opieki ciężko chorych, niepełnosprawnych,pierwszą pracę dla studentów spłatę długów,które sam rząd zrobił, ... - a NIE BEZSENSOWNE marnotrawienie czasu wielu "WCIĄGANYCH" w to ludzi i przypisywanie (nie)rządowi bardzo często ZASŁUG ludzi z samorzadów. Czy to uczciwe?,a gdzie URLOP BEZPŁATNY?Czy premier STRAJKUJE jeżdząc po kraju?Czy OSTATNIA ustawa miała zamknąć usta dziennikarzom,aby nie pytali prezydenta o UZASADNIENIE sądu w sprawie OFE?(ZAMACH NA SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE-premiera czy prezydenta?-niezgodne z konstytucją?). Krasnodębski pisze, że Donald Tusk w dziedzinie mijania się z prawdą jest rekordzistą świata. POTRZEBNA KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO WYJAŚNIENIA TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ. Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI poprzez szantaż? Rostowski ZDEZERTEROWAŁ-wystraszył się prof. Z.GILOWSKIEJ. DZIWI TOTALNA NAGONKA pseudo-mediów na J.KACZYŃSKIEGO i 9 ml. wyborców PIS,a WYCHWALANIE i tolerowanie NIERUBSTWA RZĄDU(PO,PSL). Młodzi i starsi pytają-czy? premier i PObolszewia? dalej będą? :
dzielić POLAKÓW?,opluwać większość POLAKÓW?,dawać tylko STOŁKI KOLESIOM?(mimo braku kwalifikacji) podejmować decyzje WYWRACAJĄCE wszystko do GÓRY NOGAMI?,wyrażać : PYCHĘ,INSYNUACJE,CYNIZM,LEKCEWAŻENIE,DESTRUKCJE,AGRESJĘ,HIPOKRYZJĘ,BŁAZENADĘ ,MATACZENIE,PLOTKI,KŁAMSTWA,...w stosunku do większości społeczeństwa- ciągle jedynie grożą:wojną,polityczną ZEMSTĄ, ... -czy POligłupowi ODBIŁO ????
Nie głosujmy WSZYSCY na nich-tylko na J.KACZYŃSKIEGO i PIS ,aby SAMODZIELNIE MOGLI RZĄDZIĆ przez 4 lata i ODPOWIADAĆ przed SPOŁECZEŃSTWEM za SWOJE RZĄDZENIE (SAMODZIELNE) .KOMPROMITACJA MEDIÓW,HIPOKRYZJA,CYNIZM,CHAMSTWO,... mediów?(tvn24,info,polsat,superstacja-godz.13,40-robią to zbyt często) przerwanie KONFERENCJI PRASOWYCH J. KACZYŃSKIEGO i pokazywanie premiera Tuska...-czy paranoja mediów?-plotkują studenci-ANARCHIA,totalitaryzm,...?czy premier wraz z mediami będzie gonił za J.KACZYŃSKIM i PRZERYWAŁ KONFERENCJE PRASOWE i pytania do J KACZYŃSKIEGO i ludzi PIS-u?????? -także często są PRZERYWANE KONFERECJE PROGRAMOWE J.KACZYŃSIEGO i PIS. KIEROWCO nie głosuj na obecny (nie)rząd.

Komentarz został ukrytyrozwiń
nm
  • nm
  • 03.10.2011 02:55

, W PO ćpają?WYNIKI WYBORÓW: PIS-47%,PO-24%,SLD-4,8%,PSL-4%,PNJ -0,1% ,POligłup 0,9%.-TYLKO J.KACZYŃSKI PREMIEREM.Prezydent(MANIPULUJE?) dając odznaczenia MIESZA w KAMPANI.-ŁAMIE PRAWO?CHAM nowak z PO? Tysek KŁAMIE?-Jak UE pozna PRAWDZIWE ZADŁUŻENIE POLSKI-to SPADNIEMY NA OSTATNIE MIEJSCE NA ŚWIECIE.KOMPROMITACJA sądaży:wybiórczej,tvn,tvn24, polityki,obop,...-nie dajmy się KŁAMSTWOM PSEUDO-MEDIOM .-studenci plotkują -TOTALNA KOMPROMITACJA PObolszewi,CYNIZM,OBŁUDA,HIPOKRYZJA,MATACZENIE,BŁAZENADA,CYRK,... .jakimi błaznami otacza się tysek?-(nie)rząd NIEROBÓW(PO,PSL): prawie żadnych reform-TYLKO ZADŁUŻANIE POLSKI (POLAKÓW) -w ciągu 4 lat ZADŁUŻENIE o 400 mld. zŁ(prawdziwe zadłużenie jest prawdopodobnie WIELOKROTNIE WIĘKSZE-skrywane przez ten rząd i dlatego chcą dalej rządzić ,aby PRAWDZIWEGO ZADŁUŻENIA NIE POZNALI POLACY,ANI UE-wszystkie miasta POLSKI są ZADŁUŻONE przez:kredyty,obligacje,inne instrumenty,...,-rząd OKRADŁ pieniądze z OFE i ZADŁUŻA przyszłych emerytów (dzisiejszych studentów i małych dzieci)).CZERWONA KARTKA w wyborach dla PObolszewi( PO,SLD) -TOTALNA KOMPROMITACJA SLD-Wzaiątek i Napieralski chcieli oszukać społeczeństwo-boją się transmisji całej debaty z ROSTOWSKIM,aby sopołeczeństwo nie dowiedziało się PRAWDZIWEGO OBLICZA i programu SLD-czego się BOI,gdzie ich OTWARCIE na społeczeństwo,czy tak jak PO chce UKRYĆ prawdziwy program przed społeczeństwem?czy dopadła ich paranoja?-mówią studenci-czy SLD chce jak PO dążą jedynie do WŁADZY i STOŁKÓW dla KOLESI ?,a nie obchodzi ich dobro WSZYSTKICH OBYWATELI POLSKI.CZY partie OSZUSTÓW?SLD i PO,-NIEWIARYGODNE-skoro chcą debaty ZAMKNIĘTEJ dla TV,a nie szczerej, prawdziwej,konkretnej rozmowy merytorycznej o budzecie i programach tych parti na żywo w TV -aby społeczeństwo dowiedziało się co NAPRAWDĘ MYŚLĄ TE PARTIE.Czy"jutro bez obaw"-czy"OBAWY OD JUTRA" dzięki podpisaniu umowy z center klap?PO PROWADZĄ POLSKĘ DO WIĘKSZEJ ZAGŁADY NIŻ GRECJA.Tusk powinien kupić gwożdzie do trumny PO. PO eksmituje na bruk.
.

Komentarz został ukrytyrozwiń
lolek
  • lolek
  • 30.09.2011 21:11

nic dziwnego lubi być dyktatorem Hitler też lubił rządzić i co z tego wynikło Boże żebym się mylił ale domek zrujnuje Polskę doszczętnie co Gierek zrobił Tusk już to przepił tylko żeby żadnej wojny nie wymyślił przecież ma to we krwi ponoć miał dziadka w wermachcie co nic oni nie wiedział a jego siostra o tym wiedziała a jest młodsza od danko .PO TO PARTIA OBŁUDY OSZUSTWA I WIELKIEGO ZŁODZIEJSTWA LUDZI WYKSZTAŁCONYCH SPOKOJNYCH MIŁYCH PAN Niesiołowski np, Chlebowski Drzewiecki ludzie sukcesu ludzie prawdy ludzie dużej wiary ludzie bez skazy

Komentarz został ukrytyrozwiń
mn
  • mn
  • 27.09.2011 23:14

! WYNIKI WYBORÓW PIS-44% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,POligłup-0,2% ...- Postradali rozum?-Kuzik,bartek,...-wtyka,zdrajcy,kłamcy,hipokryci,cynicy,...?-plotkują studenci-TO KONIEC ich KARIERY-nie głosujmy na nich.Nawet KOLESIE potępiają działania premiera i rządu-NIE MAMY ZAUFANIA,BOIMY SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ,ŻYJE NAM SIĘ CORAZ GORZEJ ZA TEGO RZĄDU,...dlatego wyborcy dadzą temu rządowi CZERWONĄ KARTKĘ.-Studenci-czy postradali rozum?- dziękujemy już premierowi,że prawie NIC nie zrobił przez 4 lata , ale ZDĄŻYŁ ZADŁUŻYĆ POLSKĘ o dodatkowe 400 MILIARDÓW ZŁ pomimo,że PREMIER MIAŁ WIĘKSZOŚĆ W SEJMIE I SWOJEGO PREZYDENTA.W wyborach zdecydujmy,aby ten (nie)rząd(PO,PSL) raz na zawsze ZNIKŁ oraz nie dzielił i ciągle obrażał 3/4 społeczeństwa. DWA OBLICZA PObolszewi?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,cynicy, prowincjonalna pierdoła ,
prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- nie ciekawi to media?- klęska,katastrofa,hipokryzja,dyktatura, ...,totalitaryzm(prof.Staniszkis)- mówią - PREMIER w kampani ZADŁUŻA NA POTĘGĘ POLSKĘ WYDATKAMI gorzej niż GRECJĘ ,a jeszcze NARAŻA SPOŁECZEŃSTWO NA NOWE KOSZTY;autobusów,paliwa, utrzymanie KOLESI,KOLEŻANEK,OCHRONY,DZIENNIKARZY,ŚNIADANIA,OBIADKI,KOLACJE,HOTELE,PIJAR w MEDIACH, FILMIKI ,bilbordy, Łapanki ludzi,przeszkadza w pracy URZĘDOM,ludziom,dzieciom w szkołach,policji, ... - zamiast TE PIENIĄDZE PRZEZNACZYĆ chociażby na: przedszkola,biedne rodziny i dzieci,ludzi niepełnosprawnych,domy opieki ciężko chorych, niepełnosprawnych,pierwszą pracę dla studentów spłatę długów,które sam rząd zrobił, ... - a NIE BEZSENSOWNE marnotrawienie czasu wielu "WCIĄGANYCH" w to ludzi i przypisywanie (nie)rządowi bardzo często ZASŁUG ludzi z samorzadów. Czy premier STRAJKUJE jeżdząc po kraju?Czy OSTATNIA ustawa miała zamknąć usta dziennikarzom,aby nie pytali prezydenta o UZASADNIENIE sądu w sprawie OFE?(ZAMACH NA SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE-premiera czy prezydenta?-niezgodne z konstytucją?). Krasnodębski pisze, że Donald Tusk w dziedzinie mijania się z prawdą jest rekordzistą świata. POTRZEBNA KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO WYJAŚNIENIA TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ. Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI poprzez szantaż? DZIWI TOTALNA NAGONKA pseudo-mediów na J.KACZYŃSKIEGO i 9 ml. wyborców PIS,a WYCHWALANIE i tolerowanie NIERUBSTWA RZĄDU(PO,PSL). Nie głosujmy na nich. TYLKO J.KACZYŃSKI i PIS mogą URATOWAĆ POLAKÓW przed TRAGEDIĄ jaką gotuje nam Tusk i jego rząd.ANIOŁKI-SUPER KANDYDATKI!!! PIS!!!,a MEDIA? jak za stanu wojennego?-reżim jak za póżnego jaruzelskiego.TOTALNA KOMPROMITACJA MEDIÓW,HIPOKRYZJA,CYNIZM,CHAMSTWO,... mediów?(tvn24,info,polsat,superstacja-godz.13,40-robią to zbyt często) przerwanie KONFERENCJI PRASOWYCH J. KACZYŃSKIEGO i pokazywanie premiera Tuska...-czy paranoja mediów?-plotkują studenci-ANARCHIA,totalitaryzm,...?czy premier wraz z mediami będzie gonił za J.KACZYŃSKIM i PRZERYWAŁ KONFERENCJE PRASOWE i pytania do J KACZYŃSKIEGO i ludzi PIS-u?????? -także często są PRZERYWANE KONFERECJE PROGRAMOWE J.KACZYŃSIEGO i PIS. KIEROWCO nie głosuj na obecny (nie)rząd - WSZYSTKO ROBIĄ ,aby ludzie mieli jak najmniej pieniędzy-bo będą karani WIELOMA NOWYMI PUNKTAMI-co będzie prowadziło do zabierania PRAW JAZDY,a więc STRACĄ DUŻE PIENIĄDZE NA ZDANIE NOWEGO EGZAMINU. .PJN może zmądrzeje jak znajdzie sę poza sejmem jak JUREK.Doskonała KONFERECJA PROGRAMOWA PIS :Hofmana i eroposła OBNAŻAJĄCA KŁAMSTWA:Tuska,Sikorskiego,erodeputowanych PO,... .czytamy w "DGP", pieniądze z miejskich spółek miały trafiać do byłego prezydenta miasta P.Kruczkowskiego oraz zasilać konta komitetów wyborczych posłanki Mrzygłockiej, senatora Romana Ludwiczuka oraz byłego szefa klubu PO Zbigniewa Chlebowskiego...

Komentarz został ukrytyrozwiń
nac
  • nac
  • 27.09.2011 08:35

mN tuSSk mówił tez że najbardziej lubi bezmyślnie spoglądac spoglądać w sufit

Komentarz został ukrytyrozwiń
mN
  • mN
  • 26.09.2011 23:36

Nic sensacyjnego - przecież Tusk sam mówił, że woli być premierem. :)