Facebook Google+ Twitter

Wildstein: Media atakują Kościół, akty korupcyjne przemykają

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-09-29 13:09

Bronisław Wilstein komentował na antenie TV Republika aferę pedofilską w polskim kościele. "Zauważamy akty korupcji. Jakoś to wszystko przemyka. Abp Hoser stał się czarną bestią lewicowych mediów".

 / Fot. print screen / youtube.com"Słyszałem dziś w TVN, że arcybiskup Hoser stał się pet noir, czyli tym złym, czarnym ludem, czarną bestią postępowych, lewicowych mediów. Podobno "tolerował" jakiegoś jakiegoś księdza-pedofila u siebie. Nie wiem, co to znaczy, że tolerował. Nie wiem, czy on wiedział, czy nie wiedział. W każdym razie to zostało tak przedstawione, że można mieć spore wątpliwości co do dziennikarskiej rzetelności tego materiału. No, ale cień zostaje" - mówi dziennikarz.

Obejrzyj materiał TVN24 o Grzegorzu K.

Ta, jak to określił Wildstein, "dziennikarska rzetelność" Wojciecha Bojanowskiego z TVN24 doprowadziła do nagłego odwołania proboszcza Grzegorza K. przez przełożonego abpa Henryka Hosera. O jej efekcie rozmawiano również podczas piątkowej konferencji Episkopatu Polski, a sekretarz Episkopatu bp Wojciech Polak przeprosił ofiary. Mimo wszystko, Bronisław Wildstein podważa wiarygodność i "dziennikarską rzetelność" materiału.

Dodaje, że media, zajmując się aferą pedofilską w polskim Kościele katolickim "atakują Kościół". Jego zdaniem powinny zajmować się sprawami ważniejszymi, na przykład władzą. "Zauważamy akty korupcji. Jakoś to wszystko przemyka". Poniżej cała wypowiedź.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Szychlińska - a to ma dla Pani znaczenie ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bronisław Wildstein jakiego jest wyznania ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zabawne jest dla mnie to, że intelektualne miernoty, komusze popłuczyny zwane elitą III RP, uważają że mają wiedzę i autorytet moralny, by komentować tak poważny temat jakim jest kościół!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bracia ''mądrości'' mają w genach z Twiter:

Dawid Wildstein @DawidWildstein
co do aborcji najbardziej mnie brzydzi arg. z "wolności". Idioci nie wiedzą na jakie manipulację wystawia kobietę dopuszczalność aborcji?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.