Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11197 miejsce

Wilki wracają do Jarocina!

Wszyscy fani Roberta Gawlińskiego i zespołu Wilki mogą zacierać ręce. Już jutro legenda polskiego rocka z lat 90, zagra koncert w Jarocinie.

Zespoł Wilki z okazji jubileuszu 20-lecia istnienia zespołu, 11.05.2012 zawita do Jarocina- miasta rozsławionego przez festiwal muzyki rockowej. Sympatycy Roberta Gawlińskiego powinni zarezerwować sobie czas w poniedzialkowy wieczór i udać się do "Jarocińskiego Ośrodka Kultury",przy placy FMR 1. Poczatek koncertu przewidziany jest na godzinę 20. Ceny biletow to 60 zł.

Koncert w Jarocinie będzie jednym z serii koncertów klubowych, które mają uświetnić jubileusz 20-lecia istnienia zespołu Wilki. Patronem medialnym trasy koncertowej zespołu, jest Radio Wawa, które rownież obchodzi 20-lecie swego funkcjonowania.

"Radio WAWA zawsze nas wspierało, od samego początku, przez całe te dwadzieścia lat. Cieszę się ogromnie, że nasza okrągła rocznica wypada w tym samym czasie i dzięki temu mamy okazję zrobić coś razem. Wspólną trasę koncertową dedykuję zarówno najwierniejszym słuchaczom WAWY, jak i naszym najbardziej wytrwałym fanom, którzy towarzyszą nam od samego początku." - mówi Robert Gawliński, lider zespołu Wilki, cytowany przez serwis koncertomania.pl

Wilki to jeden z ważniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej. Apogeum popularności Gawlińskiego i społki, to początek lat 90, kiedy to zespoł stworzył przeboje, które na trwałe zapisały się do annałów polskiej muzyki rockowej.
"Son of the blu sky", "Nic zamieszkują demony", "Eroll", "A moje bóstwa płaczą" to tylko niektóre z hitów zespolu z lat 90, które fani Wilków bedą mogli uslyszeć na jutrzejszym koncercie.

Młodsi sympatycy mogą z kolei liczyć na najnowsze przeboje Wilków z 2 ostatnich płyt: "Obrazki" i "Watra". Wilki. Ośrodek Kultury w Jarocinie. g.20.-emocje gwarantowane! Wilki Jarocin

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.