Facebook Google+ Twitter

Windows 7 blokuje komputery?

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-12-01 19:38

Użytkownicy programu komputerowego Windows 7 informują o poważnych problemach w jego funkcjonowaniu. Z doniesień wynika, że ten najnowszy system operacyjny firmy Microsoft w niektórych przypadkach blokuje komputery.

Z monitorów użytkowników tuż po zalogowaniu się znikają wszystkie ikony i pasek zadań. Pojawia się natomiast tak zwany „czarny ekran śmierci". Oznacza, to że z komputera nie można korzystać.

Według doniesień, problem dotyczy nie tylko systemu Windows 7, ale także wcześniejszych wersji Vista i XP. Nie jest jasne, ilu użytkowników ma kłopoty - niektóre źródła mówią o możliwych milionach przypadków, inne tylko o nielicznych skargach.

Firma Microsoft potwierdziła, że bada sprawę i prosi poszkodowanych o kontakt z infolinią. Przyczyną problemu może być ostatnia aktualizacja, którą Microsoft wysłał do wszystkich użytkowników.

Windows jest najpopularniejszym na świecie systemem operacyjnym. Jego łączny udział w rynku przekracza 90 procent. Coraz częściej używane są jednak takie systemy, jak Mac OS X produkowany przez firmę Apple czy darmowy Linux.

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.