Facebook Google+ Twitter

Windows Vista z podpisem Billa Gatesa

W sklepie internetowym Amazon.com pojawiła się przedsprzedaż systemu Windows Vista w wersji Ultimate z podpisem Billa Gatesa. Ilość sztuk dopuszczona do sprzedaży to 20 tys.

W ostatnich dniach w internetowym sklepie amazon.com pojawił się w przedsprzedaży nowy system operacyjny o nazwie Windows Vista w wersji Ultimate z podpisem Billa Gatesa.

Zamówienia będą realizowane od 30 stycznia według kolejności zgłoszeń, aż do wyczerpania zapasów. Limitowana seria obejmuje 20 tysięcy pudełek, każde z nich jest ponumerowane. Cena systemu wynosi 259 dolarów - tyle samo, ile kosztuje odpowiednik wersja bez podpisu. Sklep Amazon od jakiegoś czasu oferuje w przedsprzedaży nie tylko wszystkie wersje systemu Windows Vista, ale także pakietu Office 2007.

Źródło: Amazon.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 26.07.2007 22:48

Vista jest do kitu i bez tego lipnego podpisu. Chociaż w sumie, to łowców autografów może pudełeczko faktycznie zainteresować. Tylko czy oni mają jeszcze komputery czy wszystko sprzedali, żeby dotrzeć do miejsc gdzie można złapać kogoś sławnego?

Niedługo ktoś zorganizuje imprezę w rytmie Vista :-/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj przepraszam, chodziło oczywiście o wersję Upgrade, masz rację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo Cię przepraszam, ale cena pełnej wersji według zapowiedzi MS to 399$ (cena w amazon.com - 379$), a cena upgrade (czyli podwyższenia z Windowsa XP do Vista) to normalnie - 259$ (cena w amazon.com - 249$).
Instalacja upgrade, bez posiadania wersji poprzedniej jest złamaniem warunków licencji. Dobrze jest napisać, że to 259$ dotyczy upgrade.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.