Facebook Google+ Twitter

Windykator sposobem na bezrobocie?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-08-30 16:49

Bezrobocie w Polsce w lipcu 2010 roku wyniosło 11,4 %. Wiele osób nie może znaleźć pracy.

Przedsiębiorcy borykają się zaś z problemami finansowymi. Nie napawa to zbytnim optymizmem. Mimo to, jest branża, która ma się całkiem dobrze. Kolejne zlecenia dla firm, które zarządzają wierzytelnościami pozwalają im dobrze prosperować. Dzięki temu poszukują one pracowników. Przeglądając ogłoszenia, można znaleźć oferty pracy na stanowiska takie jak: windykator należności, windykator terenowy czy windykator telefoniczny.

Dziennik „Rzeczpospolita” przeprowadził ranking według którego w czołowych firmach windykacyjnych wzrasta zatrudnienie. Blisko 300 osób zatrudniono w 8 firmach znajdujących się w czołówce tej listy.

Okazuje się, że najbardziej poszukiwani są pracownicy na stanowiska windykatorów telefonicznych. Taka praca może być dobrym początkiem drogi zawodowej. Za jej pozytywny aspekt uznać można możliwość nabycia wielu przydatnych umiejętności z różnych dziedzin (psychologii, ekonomii, prawa, czy też prowadzenia negocjacji).

W dzisiejszych czasach niełatwo jest znaleźć pracę, która dawałaby poczucie stabilizacji i możliwość dalszego rozwoju. Dlatego też sporo osób myśli o rozpoczęciu pracy w branży windykacyjnej. Obok ekonomistów, psychologów, informatyków, specjalistów z zakresu prawa, może być to ciekawe zajęcie także dla osób dopiero rozpoczynających swoją pracę zawodową.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.