Facebook Google+ Twitter

Winobranie 2010. Plejada gwiazd ruszy z Bachusem

To już koniec. Lista zamknięta. Śmietanka polskich artystów i trójka zagranicznych wokalistek na Dniach Zielonej Góry. Czy będzie to mocne uderzenie?

Przede wszystkim wiadome jest jedno: już nie będzie niespodzianek. Koniec marzeń zielonogórzan o super hitach, którymi wcześniej nęcili mieszkańców organizatorzy. - Jest to jednak plejada gwiazd - mimo to mówi dla Wiadomości24.pl Tomasz Nesterowicz z biura prezydenta Zielonej Góry.

W dniu inauguracji Winobrania, 4 września br., organizatorzy zapowiadają super wydarzenie muzyczne. Sprawdzamy. Początkowa impreza ma wylecieć w „przestworza”, a to dzięki bezpośredniej transmisji telewizyjnej TVN i na radiowych falach Radia Zet. Na pierwszy front zostały skierowane trzy zagraniczne gwiazdy. Mają za zadanie nie tylko nadać wysoki ton prezentowanych winobraniowych koncertów, ale również rozbujać cały show.

Na pierwszy ogień rzucona zostaje 21-letnia Brytyjka, Eliza Doolittle. Mimo, zdawałoby się "ćwierkającego wieku", ma już na swoim koncie pokaźne osiągnięcia. Swoje muzyczne inspiracje czerpie z klasycznego popu i soulu. Na scenie popisuje się młodzieńczą energią, a że do tego dochodzi jej osobisty urok - szczerze mówiąc - to będzie piękne wyzwanie.

Druga gwiazda, również piękna kobieta: Ameerah, belgijsko - algierska wokalistka, która zaprezentuje show na pograniczu dance i pop. Na deser, w końcu, cztery młode Niemki, czyli grupa Qeensberg, współpracująca z zespołem Pussycat Dolls.

W szturmie na winobraniową publiczność wkomponują się polscy „wielcy”: Agnieszka Chylińska, De Mono, Varius Manx, Volver, Video, Manchester, Urszula, Goya, Big Cyc, Sidney Polak... Informowaliśmy o tym szerzej wcześniej w Wiadomościach24.pl.

Wiadomo, że, niestety, zabraknie awizowanego wcześniej Stachursky'ego. W tym czasie (11.o9) wystąpi na opolskiej scenie. Otrzymał nominacje do Super Jedynek. Zakwitł w Zielonej Górze i taki pomysł, aby ściągnąć go z Opola helikopterem! - Ale tak byśmy nie zdążyli - zamartwia się Tomasz Nesterowicz z biura prezydenta miasta, głównego organizatora Dni Zielonej Góry.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

marek dubik
  • marek dubik
  • 04.09.2010 01:49

szczegółowy program winobrania można znaleźć tutaj: http://www.inspektor24.pl/winobranie_2010_-_program_imprez.html

Komentarz został ukrytyrozwiń
Rap gra
  • Rap gra
  • 03.09.2010 15:38

Ja chce rap gre! Nie można osądzać wszystkich raperów po 1 incydencie peji.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ME Ochla
  • ME Ochla
  • 02.09.2010 10:49

Muzeum Etnograficzne w Zielonej Górze z/s w Ochli zaprasza do skorzystania z oferty winobraniowej oraz na "Dożynki winiarskie" 26 września. Szczegóły www.muzeumochla.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.