Facebook Google+ Twitter

"Wio Myszata!". Serce i Rozum reklamują rebranding TP i Orange

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-04-01 14:11

Pomimo że marka Orange stanie się jedynym brandem Grupy TP dopiero pod koniec drugiego kwartału br., TP już teraz reklamuje rebranding.

 / Fot. materiały prasoweW najnowszej reklamie Serce i Rozum przeprowadzają się do Orange. Na wozie mają spakowane wszystkie usługi TP oraz bohaterów wcześniejszych reklam. Video pojawiło się na oficjalnym kanale Youtube TP już w środę, ale w telewizji kampania ruszyła w weekend.

Serce i Rozum występują w kampaniach TP od dwóch lat. Reklamy z nimi przygotowywała agencja Publicis, a niektóre spoty internetowe Adv.pl.



Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Soaprano
  • Soaprano
  • 01.05.2012 21:35

Heh, myszata ma swoją domenę. Cicha gwiazda rośnie: http://www.myszata.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń
inna
  • inna
  • 14.04.2012 14:33

od wielu lat, jestem klientem Orange (wcześniej Idea) - wygląda na to, że to ostatni sezon: nie chcę mieć NIC wspólnego z TP SA, bo właśnie dla Nich, ta reklama jest bardzo "prawdziwa" : nieszczęsny klient - "biedna mała myszka" - "podcinany" aroganckim "miau!" - ma ciągnąć przeładowany "wielkomocarstwowymi roszczeniami wózek" - ja z niego spadam, żeby myszce było lżej...

Komentarz został ukrytyrozwiń
konrad
  • konrad
  • 14.04.2012 11:52

ten baran na koncu woła: wio czy miau?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Papkin
  • Papkin
  • 06.04.2012 20:03

Wio Myszata rozwaliła mi system operacyjny ;DDD

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maniaaa;*
  • Maniaaa;*
  • 04.04.2012 18:36

Sorki poprzedni numer Gg jest nie aktualny:P ten jest nowy:42453479 i przepraszam za kłopot;]

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maniaaa;*
  • Maniaaa;*
  • 03.04.2012 12:07

Ta reklama jest boska, ale niestety nigdy nie mogę zapamiętać jej całej. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś napisał mi tekst tej reklamy to mój nr Gg:40093414. Z góry dziękuje;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
SC
  • SC
  • 02.04.2012 20:46

Stanisław Cybruch naprawdę jesteś dziennikarzem ? Bo z tą wiedzą to wątpię :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Telekomunikacja Polska od dawna cienko przędzie. Nie ma więc wyjścia, musi oddać się w ręce silniejszego na rynku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
michal
  • michal
  • 01.04.2012 18:52

Nie przepadalem za reklamami tp z sercem i rozumem ale ostatnia byla strzalem w 10tke.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 01.04.2012 17:34