Facebook Google+ Twitter

Wiosenna 27. edycja Rozwojowego Festiwalu PROGRESSteron

Hasłem przewodnim wiosennej edycji jest „Bycie w kontakcie” z otoczeniem, najbliższymi, a przede wszystkim z samym sobą. To podstawa do budowania szczęśliwych relacji, źródło pozytywnej energii, satysfakcji oraz wewnętrznej motywacji.

Festiwal Progressteron już w marcu! / Fot. Materiały promocyjneWiosna to czas, kiedy w zgodzie z naturą budzimy się do życia. Z nową energią jesteśmy gotowi do podejmowania nowych wyzwań i realizacji zamierzonych wcześniej celów. Jest to czas odkrywania nowych obszarów do rozwoju, empatycznych relacji oraz okazja na zdobycie najlepszego przyjaciela – siebie samego.

Zapraszamy do słonecznej Gdyni, gdzie podczas marcowej edycji odbędzie się ponad 60 warsztatów skierowanych do kobiet dbających o swój rozwój osobisty, poszukujących nowych inspiracji i wyzwań. W programie znajdą się warsztaty m.in. z zakresu: budowania empatycznych relacji, rozwoju potencjału, poszukiwania pasji i zasobów twórczych, dbania o swój wizerunek i wygląd, a także EKOinspiracje.

Hasłem przewodnim wiosennej edycji Festiwalu PROGRESSteron jest „Bycie w kontakcie” z otoczeniem, z najbliższymi, a przede wszystkim z samym sobą. To podstawa do budowania szczęśliwych relacji, źródło pozytywnej energii opartej na empatii, satysfakcji, radości oraz wewnętrznej siły.

Daty Festiwalu: 15-17 oraz 22-24 marca 2013

Miejsca:
Warsztaty: Szkoła Językowa Bell, Gdynia, ul. Abrahama 37
Wybrane bezpłatne wykłady: PPNT w Gdyni, Al. Zwycięstwa 96/98

Więcej informacji: http://www.dojrzewalnia.pl/progressteron/trojmiasto/o_festiwalu.html
Program: http://www.dojrzewalnia.pl/oferta/progressteron-27/gdansk/program.html
Kontakt: trojmiasto@dojrzwalnia.pl
Facebook: www.facebook.com/ Trojmiasto.PROGRESSteron

Ogólnopolskim Organizatorem imprezy jest Dojrzewalnia Róż. Organizator lokalny: Centrum EKSPRESJA. Partner Ogólnopolski Festiwalu: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej i Magazyn SENS. Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Gdyni.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.