Facebook Google+ Twitter

„Wiosenna Bossanova” na Barce Tumskiej we Wrocławiu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-05-10 11:15

Już dziś 10 maja, na Barce Tumskiej po raz kolejny zabrzmi jazz...i nie tylko! W ciepły, wiosenny wieczór zagra zespół Night Shift.

„Wiosenna Bossanova” w scenerii Ostrowa Tumskiego

Night Shift to formacja, której skład pozostaje niezmieniony od 10 lat. Jej trzon stanowi wokalistka Marta i gitarzysta Andrzej. Na swoim koncie mają występy podczas wielu prestiżowych imprez. Ciągle rozwijają swoje muzyczne pasje i poszukują nowych, twórczych rozwiązań. Ich repertuar jest bardzo zróżnicowany; znajdują się w nim utwory w stylu smooth jazz, blues, pop, country czy rock. Inspirację czerpią od takich artystów jak: Astrud Gilberto, Natalie Cole, Basia Trzetrzelewska, Sade, Michael Buble, Donald Fagen. Czwartkowy koncert pod hasłem „Wiosenna Bossanova” z pewnością zagwarantuje nam niepowtarzalny klimat oraz wrażliwość wykonawczą.

Barka z muzyką na żywo

Po krótkiej przerwie i Majówce Tumskiej powracają Jazzowe Czwartki w pięknej scenerii Ostrowa Tumskiego. Co tydzień wrocławska scena na wodzie stawać się będzie miejscem promocji utalentowanych artystów z naszego regionu. Koncerty są bezpłatne; ich organizatorzy chcą w ten sposób zachęcać mieszkańców Wrocławia do zapoznania się z ambitną, ale przystępną muzyką, głównie jazzową, ale nie tylko. - Na deskach Barki gościliśmy już wielu wykonawców, prezentujących zróżnicowane style i utwory - mówi Zbigniew Pasieka, dyrektor Hotelu Tumskiego. - Czwartkowe spotkania to gratka dla miłośników jazzu, soulu, bluesa, a nawet folku. Staramy się, żeby Barka Tumska kojarzona była z interesującymi projektami i otwartością na różne przedsięwzięcia artystyczne - dodaje Z. Pasieka. Na pewno jeszcze tego lata czeka nas wiele muzycznych wrażeń i niespodzianek. Tymczasem już 10 maja o godz. 19.00 zapraszamy na koncert zespołu Night Shift. Wstęp bezpłatny.

Koncert zespołu Night Shift odbędzie się 10 maja 2012 (czwartek) o godz. 19:00 w Pubie Tawerna na Barce Tumskiej we Wrocławiu. Wstęp bezpłatny.


Znajdź nas na Google+

(Agnieszka Pająk)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.