Facebook Google+ Twitter

Wiosenne nowości w telewizji. Sprawdź, co warto obejrzeć!

Lada dzień konferencje dot. ramówek telewizyjnych. Jakie pomysły na zagospodarowanie czasu antenowego zrodziły się w ogólnodostępnych Polskich stacjach?

 / Fot. CHG, domena publicznaOto asy z ręka / Fot. W24wa, na które postawili dyrektorzy programowi. Co tej wiosny będzie hot, a co not? Sprawdźmy!

TVN


"Prawo Agaty" - najciekawiej zapowiada się serial "Prawo Agaty". Agnieszka Dygant wróci na ekran w wielkim stylu. Po tym, jak genialnie zagrała nianię, wielu widzów z chęcią obejrzy kolejny serial z jej udziałem. Aktorka otrzymała ogromną szansę na to, aby uniknąć zaszufladkowania. Robiąc sobie przerwę w karierze spowodowaną macierzyńskim, dała odpocząć od siebie widzom. Kolejne kroki w karierze zaplanowała z głową - w przeciwieństwie do niektórych celebrytek.
Tytułowa bohaterka, w którą wcieli się Agnieszka Dygant, będzie musiała zacząć od zera. Taki kubeł zimnej wody to samo życie, a jak wiadomo, te pisze najlepsze scenariusze. Dlatego ta produkcja powinna bez większych problemów przyczynić się do tego, że kobiety zasiądą przed telewizorem. Stacja znalazła sposób na zagospodarowanie czasu widzów "Magdy M" oraz "Przepisu na życie". Ten as może okazać się największym sukcesem tej wiosny.

"Ukryta Prawda" - produkcja ta w wiosennej ramówce ma zastąpić "Sędzię Annę Marię Wesołowską" oraz "Sąd Rodzinny". Mimo iż programy cieszyły się dobrymi wynikami oglądalności, podjęto decyzję o ich zdjęciu z anteny. Nowy program ma opierać się na niemieckiej licencji i być odpowiednikiem "Dlaczego ja" i "Trudnych spraw". I tutaj stacja TVN może się bardzo przeliczyć - uśmiercono kurę znoszącą złote jajo. Widzowie są już przyzwyczajeni, że programy tego typu emituje Polsat i trudno będzie to zmienić. Zapewne większość z nich postawi na pewną audycję, która już znają i lubią.

Ponadto wraca "Szymon Majewski Show". Obecnie poszukiwani są scenarzyści do tego programu i aktorzy, którzy mogliby zagrać polityków.
Bardzo dobrze, iż na jesień została przełożona emisja „Szpitala Alicji”. Moment kiedy trwa spór o zapisy w ustawie refundacyjnej, nie byłoby dobrze odebrane emitowanie produkcji medycznej. Gdyby "Szpital Alicji” miał wejść niedługo na antenę wykupienie czasu reklamowego niosłoby ogromne ryzyko.

Inne stacje telewizyjne. Czytaj dalej --->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.