Facebook Google+ Twitter

Wiosenne Powiększenie pod naszą lupą

Zaczyna się sezon koncertowy w warszawskim klubie Powiększenie. Na pierwszy ogień - zabawni, wygadani Anglicy: Dan Le Sac vs Scroobius Pip. Poznaniacy zobaczą ich dzień później w klubie Pod Minogą.

 / Fot. Plakat PowiększenieJeśli nie widzieliście ich w akcji na ubiegłorocznym Tauronie albo nie słyszeliście o nich dotychczas, musicie się wybrać na koncert i sprawdzić na własnej skórze, cóż to za jedni. Zespół, obok którego nie da się chyba przejść obojętnie. Dwuosobowy skład - Daniel Stephens i David Peter Mads to samowystarczalna grupa do zadań specjalnych - połączenie multiinstrumentalisty z talentem do komponowania świetnych bitów z wokalistą obdarzonym doskonałym do hip hopu głosem i odrobinę cyniczną manierą.

W ich tekstach jest samo życie, trochę przerysowane, trochę wyśmiane, prawdziwe i interesujące. Wśród inspiracji pojawiają się i klasyki hip hopu w stylu Gila Scotta Herona czy Atmosphere, jak i Joy Division czy Mogwai. Prawda, że ciekawie? Są też widowiskowi sami w sobie.

Szansy będą dwie - Warszawa zaprasza 11 kwietnia, 12 - Poznań. A bilety w cenach bardzo przyzwoitych. Niezdecydowani? Warto się zastanowić.

myspace.com/podminoga
klubpowiekszenie.blogspot.com/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Słyszałem na Tauronie, słyszałem - dynamit! A propos Scotta-Herona, polecam nową płytę (recenzja u mnie ;).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.