Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17240 miejsce

Wiosna - energia i moc Przemiany Drzewa

Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich w piątek 11 marca o godz. 18:00 na kolejny z cyklu wykładów o zdrowiu.

 / Fot. IKWykład nt. "Wiosna - energia i moc Przemiany Drzewa" poprowadzi lic. akup. Olga Baran.

Teoria Pięciu Elementów jest jednym z filarów medycyny i filozofii chińskiej. Jej znajomość pozwala terapeucie na ocenę kondycji energetycznej pacjenta, znalezienie odpowiedniego sposobu leczenia, jak również przewidywanie pewnych procesów w przyszłości. Celem tego wykładu jest przybliżenie w przystępny sposób zagadnień związanych z Elementem Drzewa i roli jaką spełnia na poziomie naszego ciała, umysłu i ducha.

Olga Baran - specjalistka akupunktury klasycznej według Pięciu Elementów. W 2010 r. uzyskała dyplom Szkoły Akupunktury Tradycyjnej w Bydgoszczy, gdzie przez trzy lata studiowała akupunkturę pięcioelementową, a potem odbyła roczny staż przyjmując pacjentów w ramach zajęć klinicznych. Od 2010 r. prowadzi własną praktykę. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę na specjalistycznych kursach z medycyny chińskiej (m.in. w Instytucie Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie). Jest również szkoleniowcem metody pilates i trenerem personalnym.

Cykl organizowany jest przy współpracy Instytutu Konfucjusza w Krakowie z Centrum Medycyny Chińskiej w Krakowie przez członków Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Wstęp wolny!

Czas: 11 marca, godz. 18:00.
Miejsce: Instytut Konfucjusza w Krakowie, ul. Radziwiłłowska 4 (sala Malinowa)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Polecam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.