Facebook Google+ Twitter

Wiosna na ziemi skalskiej. Weź udział w konkursie pod patronatem W24

Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Skale, serwis"Kronikarz" i "Kronika miasta i gminy Skała" ogłosiły konkurs fotograficzny "Cztery pory roku na ziemi skalskiej". Patronat medialny przyjęło Stowarzyszenie Mediów Polskich i Wiadomości 24.

Wiosna, wiosna.... / Fot. Archiwum www.kronikarz.org.pl Fot.Robert Cieslik21 marca 2011r. zakończył się etap "Zima" konkursu fotograficznego" Cztery pory roku na ziemi skalskiej", a rozpoczął się etap "Wiosna". Do etapu "Zima" nadesłano 154 prace, z czego wymogi regulaminu konkursu spełniało 85 prac. Rozstrzygnięcie konkursu i podanie nazwisk laureatów nastąpi 21 kwietnia 2011 r. Przedmiotem fotografii powinny być krajobrazy, zabytki, urokliwe miejsca lub ciekawe obiekty lokalnej flory i fauny ziemi skalskiej. Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografujących amatorów. Etap zakończy się 21 czerwca 2011r, a werdykt jury zostanie podany 21 lipca 2011r.

Na konkurs w tym etapie można nadesłać 5 fotografii w dowolnej technice. Prace należy nadsyłać jedynie pocztą elektroniczną przez internet na adres: fotokronikarz@gmail.com w formacie JPG o wymiarach 1200x1600 pikseli, w formie załączników do listu elektronicznego. W treści maila / listu elektronicznego należy podać : tytuł pracy, imię i nazwisko autora, adres autora, telefon kontaktowy, komentarz do zdjęcia, nazwę fotografowanego obiektu, miejsce wykonania zdjęcia, oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do zdjęć.

Laureaci zostaną powiadomieni o werdykcie jury drogą elektroniczną.

Patronat medialny / Fot. SPMOrganizatorzy przewidują jedną nagrodę główną na tym etapie i Grand Prix dla najlepszego uczestnika 4 etapów. Po zakończeniu czwartego etapu głosami internautów zostanie przyznana nagroda specjalna. Nagrody zostaną wręczone autorom podczas otwarcia wernisażu wystawy fotograficznej w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Skale. Stowarzyszenia Mediów Polskich objęło patronat medialny nad konkursem

Prace zakwalifikowane do udziału w wernisażu powinny być powtórnie nadesłane przez uczestników w formacie JPG o wymiarach minimum 2000x3000 pikseli. Zalecane jest, aby uczestnicy wernisażu wykonywali pod swoim nadzorem odbitki na wystawę. Format zdjęć poda
organizator wernisażu drogą elektroniczną.

Patronat Medialny / Fot. w24Patronat medialny nad konkursem objęło Stowarzyszenie Mediów Polskich i redakcja Wiadomości 24, a patronat honorowy nad konkursem przyjęli" przewodnicząca Rady Miejskiej Skały Jolanta Penkala i burmistrz miasta Skała Tadeusz Durłak.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie: www.kronikarz.org.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Rozpoczęło się głosowanie internautów na zdjęcie autora etapu : Zima, który otrzyma nagrodę specjalną&; serwisu "Kronikarz", podobnie jak jeden z głosujących. promujcie zatem zdjęcia wśród znajomych i bliskich. Nagrody czekają. link http://kronikarz.org.pl/galerie/category/42-cztery-pory-roku-zima

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przydałby się link aktywny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Informuję, że od dnia dzisiejszego rozpoczyna się głosowanie internautów na zdjęcie autora etapu : Zima, który otrzyma nagrodę specjalną” Kronikarza”, podobnie jak jeden z głosujących. romujcie zatem zdjęcia wśród znajomych i bliskich. Nagrody czekają. Niżej linki:
http://kronikarz.org.pl/kultura/wystawy/1676-rozpoczynamy-gosowanie
http://kronikarz.org.pl/galerie/category/42-cztery-pory-roku-zima

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam już swoje galerie z pobytu w Ojcowie, Grodzisku.. To była niezapomniana wiosna 2010.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szanowni Czytelnicy i piszący w Wiadomościach 24 jadąc w kierunku Ojcowa czy Skały nie zapomnijcie aparatu fotograficznego. Nagrody czekają , a i fotografia przypomni niezapomniane widoki.Warto tu być.Gościnna ziemia skalska zaprasza.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rzeczywiście pożyteczna inicjatywa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek Różycki jr.
  • Marek Różycki jr.
  • 25.03.2011 12:02

Cóż mogę dodać: piękna inicjatywa reklamująca Bliższą Ojczyznę. Moim życzeniem byłoby, aby inne gminy skorzystały z pomysłu red. Lesława Adamczyka i propagowały - "to co najlepsze, to co najpiękniejsze" w swoim regionie. Jest wielka szansa na to, by rodacy i obcokrajowcy tym sposobem poznali nasz piękny kraj za miastem; w ogóle - Polskę! Wielka szansa dla turystyki, z której niejeden kraj przecież żyje. Włączyłbym tę inicjatywę do "Banku Pomysłów" do upowszechnienia - tak jak niegdyś: "Bank Miast". Marr jr.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.