Facebook Google+ Twitter

Wiosna nocą na rowerach w Tychach

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-04-13 07:56

W piątek 20 kwietnia 2012 r. w Tychach odbędzie się kolejna edycja nocnego rajdu rowerowego. I tym razem na rowerzystów czeka wiele atrakcji - od opasek odblaskowych w ramach akcji "Lepiej Widoczni - Widocznie Lepsi", po ognisko na półmetku.

Plakat promujący imprezę Tyski Nocny Rajd Rowerowy / Fot. Michał Kasperczyk Zbiórka uczestników w piątek 20.04.2012 r. przed godz. 22.30 przy restauracji Mc Donald’s w Tychach (al. Bielska 110). Wyjazd na trasę o godz. 22:30!

Poziom rajdu: dla średnio-zaawansowanych rowerzystów. Trasa wycieczki: około 20 km.

Na rowerzystów czeka również słodki upominek od serwisu www.NOLTYCHY.pl. Podczas imprezy będzie można otrzymać okolicznościową pieczątkę.

Uwaga! Udział w rajdzie na własną odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Osoby do lat 18. tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów.

Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Proszę pamiętać o odpowiednim ubiorze do pogody oraz o oświetleniu roweru! Na rajd należy zaopatrzyć się indywidualnie w kiełbaski oraz napoje.

Organizator: Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.