Facebook Google+ Twitter

Wiosną przebudzi się kreatywność

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-03-09 13:13

Już za niecałe dwa miesiące na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się ważne wydarzenie dla wszystkich osób zawodowo związanych z branżą reklamową i poligraficzną.

EURO-REKLAMA 2008 / Fot. MTPPrzez cztery dni, od 21 do 24 kwietnia br., w Poznaniu odbywać się będą kolejne edycje Międzynarodowych Targów Artykułów i Usług Reklamowych Euro-Reklama Outdoor Expo 2009 i Euro-Reklama Gift Expo 2009 oraz Międzynarodowych Targów Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych Poligrafia 2009. Ofertę uzupełnią Branżowe Targi Zdobienia Odzieży i Marketingu Tekstylnego TeksPro, które w 2009 roku świętować będą swoją premierę.

4x wydarzenia = 4x więcej inspiracji


Współgranie czterech wydarzeń oferujących komplementarne usługi zdecydowanie zapewni dużą liczbę profesjonalnych gości. Na wszystkich zawodowo związanych z branżą reklamową i poligraficzną czeka bogata propozycja wystawców w zakresie artykułów reklamowych, tekstyliów i upominków promocyjnych czy materiałów poligraficznych.

Outdoor Expo to oferta producentów i dystrybutorów maszyn i urządzeń do produkcji reklam, ploterów oraz branży komunikacji wizualnej. Z kolei najnowsze rozwiązania z zakresu BTL, nośników reklamowych i artykułów promocyjnych zaprezentowane zostaną na ekspozycji Gift Expo. W ramach targów Poligrafia, największego specjalistycznego wydarzenia dla przemysłu poligraficznego, będzie można poznać najnowsze rozwiązania i technologie z obszaru przygotowania do druku, maszyn drukujących i obróbki po druku.
Tegoroczną ofertę uzupełnią Branżowe Targi Zdobienia Odzieży i Marketingu Tekstylnego TeksPro, które w 2009 roku będą miały swoją premierę.

Tradycja i renoma wiosennych spotkań branży reklamowej i poligraficznej w Poznaniu sprawia, że od lat cieszą się one ogromnym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i fachowej publiczności. W 2007 roku ekspozycja targów poligraficznych i Outdoor Expo zgromadziła 14 tys. osób.

Program wydarzeń – konferencje i seminaria


Targi są tradycyjnie miejscem licznych fachowych konferencji i seminariów przygotowanych we współpracy z izbami, stowarzyszeniami i wydawnictwami branżowymi. Zainteresowani problematyką i nowoczesnymi rozwiązaniami w sektorze komunikacji wizualnej będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o efektywnym wykorzystaniu nowoczesnego medium reklamowego jakim jest Digital Signage podczas konferencji Wizualna komunikacja komplementarna w digital Out-Of-Home, organizowanej przez Visual Communication.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.