Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4191 miejsce

Wiosną suki pachną najładniej

– Tytuł można różnie interpretować. Nie chciałbym nikogo wyręczać w tej sprawie – komentuje Skorup, gliwicki raper, który utworem „Wiosną suki pachną najładniej” promuje swój 4. solowy album. Klip do tego numeru trafił 27.08. na MaxFloRecTV

PIĘKNA POGODA to już 4. solowy album Skorupa / Fot. Mat. promocyjne MaxFloRecWiosną suki pachną najładniej” to już 5. singiel z PIĘKNEJ POGODY. Na pytanie, skąd inspiracja do napisania utworu pod tak enigmatycznym, a jednocześnie wieloznacznym tytułem raper odpowiada: – Zmotywowała mnie do tego powtarzalność pór roku i związana z nią monotonia. Każdej porze roku przyporządkowałem zjawisko przyrodnicze, które mi się z nią skojarzyło.

Skorup dodaje, że zabawa nazwami pór roku w refrenie singla była przypadkowa i wbrew pozorom nie wynikała z tytułu płyty. – Tekst napisałem w pracy, korzystając z chwili wolnego podczas obsługiwania próby – zdradza artysta. – Praca akustyka w teatrze, a dokładnie czynności z nią związane są powtarzalne i to na pewno w jakimś stopniu chciałem odzwierciedlić w tekście.Za realizację teledysku do „Wiosną suki pachną najładniej” odpowiada Aleksander Kozłowski z grupy Przedmarańcza. W rolach głównych obok Skorupa i ekipy ZiombelKru występują: Jan Skorupa, Roksanda Kołodziejczyk oraz aktorka Teatru 6. piętro i Teatru Kamienica w Warszawie, Michalina Sosna. W pozostałych rolach udzielili się: E. Nohel-Świt, A. Kusz, A.Gil, Y. Yukhymets, J. Beldińska, P. Woźniacka-Dymek, M. Siergiej, A. Dobrzańska-Sadowska, M. Mędrek, G. Siemianowski i M. Braszczok.

Album PIĘKNA POGODA, z którego pochodzi wspomniany singiel, nabyć można m.in. na sklep.maxflo.pl. Krążek został wydany w listopadzie ub. r. nakładem MaxFloRec.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.